10 червня в день Воскресіння Господнього іменини відзначають власники імен Дмитро, Захар, Микита, Микола, Макар, Павло. Не забудьте привітати причетних рідних та друзів.
Gazeta.ua пропонує дізнатися значення цих імен та обрати гарне вітання.
Ім'я Дмитро має грецьке коріння, означає землероб, плід землі. Відомо його походження на Русі після прийняття християнства, поширення воно отримало і серед католиків. Цим ім'ям називали своїх синів князі і царі, і в даний час воно не втрачає своєї популярності.
Ім'я Захар давньоєврейського походження й означає божа пам'ять. На Русі ім'я з'явилося після прийняття християнства, воно прийшло з Візантії.
Ім'я Микита походить з давньогрецької мови і означає переможець. Це ім'я відрізняється красивим звучанням і сильною енергетикою. Українські батьки часто вибирають це ім'я для новонароджених хлопчиків.
Ім'я Макар перекладі з давньогрецької означає блаженний, щасливий. Це ім'я є у святцях, так називали багатьох хлопчиків, що народилися на Макарів день.
Ім'я Павломає давньоримське походження, означає маленький, незначний, малюк. Є думка, що це ім'я трактується як молодший, що було актуально при збігу імен батька і сина.
Вітання для іменинників
***
Щиро вітаю тебе з Днем Ангела! Нехай цей день буде для тебе дійсно радісним і наповненим Божою присутністю!
***
Вітаю з Днем ангела. Нехай Ваш ангел просвічує Вас на всяк час, зберігає від усього злого і заохочує на добрі справи.
***
У День ангела хочу побажати, щоб твій ангел завжди тебе оберігав і допомагав тобі в усіх твоїх справах – домашніх і робочих, щоб всі твої починання були втілені в життя, щоб тебе завжди супроводжували удача, процвітання і успіх.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: День Янгола 9 червня: як вдало привітати іменинників
***
Вітаю з іменинами! Бажаю завжди знаходити спільну мову зі своїм ангелом! Щоб він тобі завжди і у всьому допомагав, а ти, в свою чергу, не змушував його за себе червоніти!
Сьогодні православні віряни відзначають особливе свято Вознесіння Господнє. У народі вважалося, що цього дня весна остаточно переходить в літо, стає по-справжньому спекотно, відцвітають сади.
Українці лишали усю домашню роботу, відвідували церкву, ставили свічки за померлих родичів і просили пробачення за завдані образи. Після молитов накривали святковий стіл, запрошували родичів та сусідів.
Коментарі