Російський опозиціонер Володимир Мілов впевнений, що президент Росії Володимир Путіна просто пішов у себе і сховався.
Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.
"На повному серйозі отримую купу питань на цю тему. Універсальна відповідь усім відразу - ніякої серйозної інформації про проблеми немає.
Чувак просто пішов у себе і сховався, з ним це трапляється в критичних ситуаціях, таке не вперше", - заявив він .
За його словами, в Москві все спокійно, ніякої інформації з серйозним каналам про проблеми у владі немає.
"Нервують всі - це так, але зараз час такий, нервове. Путіна ви не поспішайте ховати, вам з ним ще серйозно поборотися доведеться", - упевнений Мілов.




















Коментарі
1