Ексклюзиви
середа, 20 вересня 2006 12:48

Блоги можуть бути небезпечними для роботодавців

У даний час веб-щоденники, так звані блоги (від англ. blog - від web log), є вже у 800 тисяч російських користувачів Інтернету. Одкровення деяких співробітників на сторінках Livejournal.com можуть серйозно загрожувати роботодавцям.

Компаніям усе частіше слід брати до уваги те, що люди, які працюють у них, мають звичку постійно користуватися комп"ютерами - в рунеті майже 20 мільйонів користувачів.

- Ні для кого не секрет, що в інтернет-щоденниках люди часто пишуть неприємні речі про своїх начальників, обговорюють ту або іншу робочу ситуацію, а в деяких випадках - навіть нововведення компанії, - сказав провідний фахівець компанії Romir Іван Матвєєв.

Півтора роки тому співробітники молочного комбінату "Нижегородський" (входить у "Вімм-Білль-Данн") виявили в Інтернеті зарплатні відомості свого підприємства - із вказівкою того, хто і скільки отримує. Джерелом витоку виявився 32-річний електромонтер комбінату. Він зламав локальну мережу компанії, а побачивши зарплатні відомості, розізлився і вирішив помститися.

Електромонтер не підписував документів про нерозголошення комерційної таємниці і не міг бути звільнений. Проте йому пояснили, що перспектив для особистого і професійного росту в компанії у нього залишилося мало, і він написав заяву про звільнення за власним бажанням, повідомляє NEWSru.com.

Зараз ви читаєте новину «Блоги можуть бути небезпечними для роботодавців». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути