Субота, 19 липня 2008 18:27

Баржа, що сіла на мілину, перекрила канал Дунай - Чорне море

Великотоннажна баржа і буксир, що сіли на мілину, повністю блокували судноплавство каналом Дунай - Чорне море в Румунії. Інцидент трапився через падіння рівня води в каналі поблизу міста Чернаводе (південний схід Румунії), викликане спекотною погодою в цьому районі.

Річковий конвой, який перевозив кількасот тонн залізняку, сів на мілину і перегородив весь судноплавний фарватер на каналі. В результаті декілька вантажних судів класу "річка-море" виявилися блокованими на ділянці в кілька кілометрів.

Спроби зняти баржу з мілини не привели ні до яких результатів. Очікується прибуття потужніших буксирів із міста Галац, які допоможуть вирішити проблемну ситуацію. Проте їм належить пройти до місця події декілька десятків кілометрів.

Нагадаємо, що 6 червня на виході з річки Горлохват в дельті Дунаю в Одеській області сів на мілину український сухогруз. Судну вдалося без сторонньої допомоги знятися з мілини, повідомляє ИТАР-ТАСС.

Зараз ви читаєте новину «Баржа, що сіла на мілину, перекрила канал Дунай - Чорне море». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода