Ексклюзиви
Понеділок, 28 грудня 2015 16:14

Японія вибачилась перед Південною Кореєю за "жінок для втіхи"

Японія і Південна Корея нарешті досягнули згоди у вирішенні проблем сексуального рабства в часи Другої світової війни.

В ході переговорів у Сеулі представник Японії приніс офіційні вибачення за те, що кореянок змушували працювати в борделях японської армії під час війни, - про це пише CNN.

Згідно з угодою, Японія виплатить 1 млрд єн - близько 8,3 млн доларів, у південнокорейський фонд для постраждалих від сексуального рабства.

Як зазначає видання, це перша домовленість стосовно цього питання з 1965 року.

Автор: CNN
  У Південній Кореї досі живуть 46 жінок, які стали жертвами сексуального рабства в Японії під час Другої світової війни.
У Південній Кореї досі живуть 46 жінок, які стали жертвами сексуального рабства в Японії під час Другої світової війни.

Міністр закордонних справ Південної Кореї Юн Бен Се заявив, що "уряди двох країн будуть утримуватися від критики і звинувачень один одного в міжнародній спільноті, в тому числі в Організації Об'єднаних Націй".

"Висловлюю найщиріші вибачення і каяття всім жінкам, які зазнали болючих переживань, фізичних або психологічних ран, як "жінки для втіхи" в ході Другої світової війни", - прокоментував прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе.

Міністр закордонних справ Південної Кореї заявив, що проблема буде вирішена, коли японська влада виконає всі свої зобов'язання.

Вважається, що до 200 тисяч жінок з Кореї, Китаю, Тайваню, Філіппін та Індонезії змусили стати так званими "жінками для втіхи" японських солдатів під час Другої світової війни.

У Південній Кореї досі живуть 46 постраждалих.

Зараз ви читаєте новину «Японія вибачилась перед Південною Кореєю за "жінок для втіхи"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода