Ексклюзиви
середа, 21 квітня 2010 09:37

Актрису Інну Чурікову госпіталізували з підозрою на інфаркт

Актрису Інну Чурікову госпіталізували з підозрою на інфаркт

Відома актриса, народна артистка СРСР Інна Чурікова потрапила до лікарні з підозрою на інфаркт.

Інна Михайлівна знаходиться в кардіовідділені однієї з московських лікарень через проблеми з серцем. Біля полудня 20 квітня 66-річна актриса відчула себе погано: Інну Чурікову мучили сильні головні болі і болі в області серця. Артистці терміново викликали "швидку допомогу", яка доставила її до лікарні.

У клініці Чуріковій призначили ехографію та УЗД серця. За попередніми даними, у актриси трапився серйозний збій серцево-судинної системи, медики запідозрили у неї інфаркт.

Нагадаємо, що в 2008 році артистка потрапила в реанімаційне відділення однієї з московських лікарень. Після ретельного обстеження лікарі поставили їй діагноз - "порушення мозкового кровообігу". Як тільки стан Інни Михайлівни покращився, вона відразу ж повернулася на сцену.

Росбалт.RU

Зараз ви читаєте новину «Актрису Інну Чурікову госпіталізували з підозрою на інфаркт». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути