У Кремлі заявили, що Керченський міст здадуть у грудні 2018 року. Спеціалісти назвали низку причин, які можуть завадити цьому.
Думки експертів зібрав "Обозреватель".
Відсутнє дно
"Зрушення земної кори зупинити в будь-якому місці просто неможливо. І дна в цьому місці розлому немає. Геологи неодноразово намагалися заміряти глибину цього розлому і не змогли цього зробити ніякими сучасними пристроями", - каже Олена Васильєва, екс-член експертної Ради загальноросійського інституту екологічної експертизи "ЕкоЕкс".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Керченський міст жорстоко розчарував кримчан - журналіст
Землетруси
Місце будівництва Кримського мосту знаходиться на стику тектонічних плит. Неможливо спрогнозувати точні дати, але землетруси регулярно відбуватимуться, через що міст буде розриватися.
Міграція льодів
В період сильних морозів, замерзає частина Азовського моря. Під час відлиги великі крижини рухаються за течією, і через це міст може отримати пошкодження.
Керченський міст уже обійшовся Росії в 228,3 млрд рублів, а це понад 4 млрд доларів. Однак, в СРСР уже були спроби побудувати мости через протоку. За вказівкою Сталіна в цьому районі був побудований залізничний міст 1944 року. 1945-го його зруйнував льодохід.
Коментарі