Ексклюзиви
субота, 04 червня 2022 17:48

Виставку трофейної техніки доповнили лекціями ДСНС: на Михайлівській площі обладнали навчальну локацію

Виставку трофейної техніки доповнили лекціями ДСНС: на Михайлівській площі обладнали навчальну локацію
На Михайлівській площі обладнали навчальну локацію ДСНС. Фото - ДСНС/Facebook

На Михайлівській площі у Києві відкрили експозицію Державної служби України з надзвичайних ситуацій "Осередок безпеки". Поблизу знищеної російської техніки розмістили намети, де представлені зразки вибухонебезпечних предметів - сучасні снаряди, міни, замасковані вибухові пристрої, а також навчальні макети.

Психологи також підготували цікаву локацію та активності для дітей, повідомили в ДСНС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Працювали на російську агентуру: на Київщині "накрили" канал фінансування шпигунів

На локації піротехніки показують, як виглядає прихована смертельна загроза - вибухові пристрої. Фахівці також розповідають, як вберегтися від мін та снарядів, які лишили загарбники на звільнених територіях, та як надати першу домедичну допомогу.

Щоб зацікавити найменших відвідувачів, створили локацію, де можна переглянути навчальні мультики, розфарбувати розмальовки та подивитися яскраві брошури із правилами безпеки життєдіяльності.

Усі охочі також мають можливість надіти форму рятувальника та спробувати себе у ролі пожежника біля "водяної мішені" та загасити полум'я біля вогняного тренажера.

"4 червня, у Міжнародний день безневинних дітей - жертв агресії, експозицію відвідав міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський зі своїми синами", - додали в ДСНС.

Від початку повномасштабної війни піротехніки ДСНС знешкодили майже 130 тис. боєприпасів, у тому числі майже 2 тис. авіабомб і обстежили територію площею майже 30 тис. кв. км.

Зараз ви читаєте новину «Виставку трофейної техніки доповнили лекціями ДСНС: на Михайлівській площі обладнали навчальну локацію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 7644
Голосування Якби вибори мера Києва відбувалися найближчим часом, за кого б віддали свій голос?
  • Віталій Кличко
  • Борислав Береза
  • Микола Томенко
  • Марина Порошенко
  • Роман Грищук
  • Олексій Кучеренко
  • Андрій Іллєнко
  • Сергій Притула
  • Юрій Левченко
  • Свій варіант
Переглянути