За перше півріччя 2018-го столичні автомобілісти сплатили за парковку понад 23 млн грн.
Це максимальний показник фінансових надходжень до бюджету Києва порівняно з відповідними періодами 2014-2017 років. Про це повідомив директор департаменту транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації Сергій Симонов у Facebook.
"За перше півріччя 2018-го сплачено понад 23 млн грн до бюджету Києва", - написав Симонов.
Зараз департамент працює над створенням перехоплюючих паркувальних майданчиків біля станцій метро, багаторівневих і підземних паркінгів, збільшенням місць для паркування авто та впровадженням автоматичної системи контролю за паркуванням.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Показали, як правильно користуватись паркувальними "кишенями"
З серпня 2017-го у Києві діє безготівкова система оплати за паркування. Сплатити за парковку можна за допомогою паркувального талону, паркомату, смс-повідомлення або мобільного додатку "Телепарк", "М-паркування", "Unip", "ParkingUA", "Barking", "Privat24".
27 вересня нинішнього року набере чинності прийнятий Верховною Радою закон про паркування. Він передбачає, що поліцейські зможуть фотографувати авто порушника й лишати повідомлення про штраф на лобовому склі. Власнику авто будуть надсилати повідомлення на телефон. Також поліцейські матимуть право евакуювати автівку на спеціальний майданчик, якщо вона заважатиме руху.
У Києві водіїв у разі несплати паркування планують штрафувати у розмірі від 100 до 200 грн. До роботи поліцейських із виявлення порушників долучаться й муніципальні інспектори.
Коментарі