Біля залізничного вокзалу в Києві знищили кіоски продавців.
Торгові місця зникли дорогою від вокзалу до станції швидкісного трамваю, повідомляє Depo.Київ.
Раніше тут відбувалася дуже жвава торгівля. Тепер один бік проходу просто загородили зеленим парканом. А з іншого боку кіоски розібрали так, що залишились самі каркаси.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Поліцейські" викрали дівчат біля метро
Проте підприємці вирішили продати залишки трусів та нічних сорочок біля громадського туалету.
Комунальники провели демонтаж незаконних торговельних точок на Центральному залізничному вокзалі Києва у п'ятницю, 1 лютого.
"Подивіться на ці перелякані обличчя "підприємців", які, схопивши в оберемок свої торговельні парасольки, біжать від Київблагоустрою, наче щури", - пише у Facebook в. о. директора комунального підприємства Андрій Андрєєв.




















Коментарі