Ексклюзиви
Середа, 21 лютого 2007 16:36

Петра Остапенка хочуть перепоховати

Минулої середи було дев"ять днів як помер Петро Остапенко, 70 років. Чоловік мав хворе серце. Напередодні смерті пішов за цигарками, зустрів друзів. Вони пригостили горілкою. У Петра Григоровича піднявся тиск. Наступного ранку він помер від серцевого нападу.

Петро Григорович був слюсарем, працював у військовій частині 10А14. Жив разом із дружиною Ольгою Олександрівною, 70 років. У них є донька та онук Дмитро, 19 років. Півтора року тому хлопець став інвалідом — пірнав у річку й пошкодив хребет. Відтоді Дмитро пересувається на візку. Дід часто гуляв з онуком, допомагав доньці.

— Петя усім допомагав, доньку жалів, підтримував. А мене саму лишив, — плаче вдова. — Раніше був здоровий, ніколи не жалівся. А от після трагедії з Дімою в діда почало пекти в грудях.

Ольга Олександрівна каже, що чоловік дуже любив землю. Часто їздив у село на Київщині, косив там траву. Навіть на сусідських подвір"ях наводив порядок, заради задоволення.

Поховали Петра Остапенка на Північному кладовищі. Дружина хотіла купити поряд ще одну могилу, але там нема місця. Тепер жінка вмовляє доньку, аби Петра Григоровича перепоховали в селі.

Зараз ви читаєте новину «Петра Остапенка хочуть перепоховати». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 3858
Голосування Якими правами слід наділити жителів Києва без прописки?
  • Безкоштовною медичною допомогою, можливістю безкоштовного навчання дітей у школах та виховання в дитсадках
  • Голосуванням за муніципальну владу
  • Участю в голосуванні щодо перейменувань вулиць і зелених зон, зведення будівель та споруд
  • Громадяни мають вирішувати долю того населеного пункту, де вони прописані
  • Залишити без змін
  • Свій варіант напишіть у коментарях
Переглянути
Погода