У четвер, 29 грудня, правоохоронці виявили в Київській області уламки збитих російських ракет.
Знайшли їх у кількох районах регіону. Про це повідомив керівник поліції Київщини Андрій Нєбитов у Telegram.
"Частини крилатих ракет ворога знайшли на полях поряд із населеними пунктами. Правоохоронці проводять огляд місця подій та фіксують злочини Росії", – написав Нєбитов.
Якщо бачите чи чуєте повітряний об'єкт, одразу повідомляйте про це на спецлінію 102, закликав він.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ракети з моря: скільки "Калібрів" Росія націлила на Україну
"Ваша інформація допоможе нашим силам ППО ефективно протидіяти ворогу", – пояснив правоохоронець.
Також він оприлюднив фото з місця падіння збитих російських ракет. На кадрах, крім уламків, також видно величезні вирви.
На відео нижче – перехоплення однієї із ракет над Київщиною бійцями Бригади швидкого реагування Нацгвардії.
"Влучним пострілом із переносного зенітно-ракетного комплексу "Ігла" збили ворожу крилату ракету, яка летіла в сторону Київ", – повідомила пресслужба Нацгвардії.
Уранці 29 грудня Росія завдала по Україні 10-го масованого ракетного удару. Повітряна тривога тривала майже 5 год. Вибухи лунали в низці областей, зокрема на Київщині та в самій столиці.
Російські війська цілилися в об'єкти критичної інфраструктури Київської області. Силам ППО вдалося відбити ракетні удари, "прильотів" немає. Уламки збитих ракет пошкодили цивільні об'єкти у трьох районах області, повідомив голова регіону Олексій Кулеба.
Загалом ППО знищила 54 крилаті ракети з 69 запущених ворогом по Україні за сьогоднішній ранок, повідомив головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний.
Серед цих 69 ракет були зокрема Х-101/Х-555, "Калібри" та С-300. Пуски здійснювали з Ростовської області РФ, Каспійського та Чорного морів. Також сили ППО збили 11 безпілотників іранського виробництва Shahed, повідомили в Повітряних силах.
Станом на зараз інформації про загиблих внаслідок масованої атаки немає, але є поранені.




















Коментарі