Четвер, 07 серпня 2008 17:57

Кільчицька повернеться в мерію

Ірена Кільчицька, 39 років, повернеться після народження другої дитини на посаду заступника голови столичної міськадміністрації. Таке припущення висловив "ГПУ" екс-заступник міського голови Іван Салій, 65 років.

— Я думаю, Ірена Кільчицька ще повернеться в мерію. За своєю енергією, динамізмом і працездатністю вона є корисною у владі. Мені здається, її повноваження слід розділити на двох. Міську медицину все ж має вести медик. А торгівлю та все інше вона могла б курувати надалі, — вважає Іван Салій.

Чиновник каже, Кільчицька нині обмежує коло свого спілкування, бо зайнята власними бізнесовими проектами та домашніми справами.

— Дізнавшись, що вона звільнилася, я хотів її підбадьорити, зателефонував на мобільний. Вона перемкнула мене на свою приймальню. Коли я зайшов туди, то побачив, що там дотепер стоять усі її речі, меблі, — каже Салій.

Зі слів Салія, розпорядження про звільнення Кільчицької не опублікували комунальні газети. У прес-службі кажуть: офіційного розпорядження немає, не дійшло воно й до управління кадрів КМДА. На офіційному сайті міської влади Кільчицька досі вказана заступником мера.

Мер звільнив Кільчицьку майже два місяці тому.

Зараз ви читаєте новину «Кільчицька повернеться в мерію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 3486
Голосування Якими правами слід наділити жителів Києва без прописки?
  • Безкоштовною медичною допомогою, можливістю безкоштовного навчання дітей у школах та виховання в дитсадках
  • Голосуванням за муніципальну владу
  • Участю в голосуванні щодо перейменувань вулиць і зелених зон, зведення будівель та споруд
  • Громадяни мають вирішувати долю того населеного пункту, де вони прописані
  • Залишити без змін
  • Свій варіант напишіть у коментарях
Переглянути
Погода