понеділок, 22 червня 2020 11:04

Чому українець у великому місті переходив на російську

Чому українець у великому місті переходив на російську
Українська мова має дуже давнє коріння. Фото: youtube.com

Програміст та адміністратор української Вікіпедії Назар Токар підготував ролик про походження української мови. У ньому показав як її паплюжили та намагалися знищити. Під впливом цього, українці почали соромитися своєї мови.

"Російські історики намагалися подати українську уламком слов'янських мов, а совєцька влада називала її діалектом неосвічених мас.

І свого окупанти досягли: умовний українець, приїжджаючи до великого міста, миттєво переходив на російську, щоб не видавати свого походження, якого соромився", - повідомляє tokar.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Після заяв Разумкова міняти мовний закон Ющенко нагадав про лінгвоцид з боку Росії

Команда сайту заявила, що, озброївшись критичним мисленням і архівами мовознавців, вирішила розібратися в історії української мови та розвінчати міфи.

Російський імператор Олександр II підписав у німецькому місті Емс таємний указ про заборону української мови 30 травня 1876 року. Документ доповнював основні положення попереднього антиукраїнського Валуєвського циркуляра.

Зараз ви читаєте новину «Чому українець у великому місті переходив на російську». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

10.08.2012 10:16:52апр92.112.126.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

хотелось бы смены власти,но увы..менять не на кого.Демократия ,основанная на беспределе ,хуже чем тоталитарный режим.

10.08.2012 07:24:21Захід95.111.181.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

об*єднана опозиція,це лохотрон,треба голосувати за СВОБОДУ.

10.08.2012 15:10:08кр178.93.7.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

И рада бы проголосовать, но они всю мою семью и еще полстраны уничтожитиь или выслать предлагают.

17.08.2012 02:03:04Киев91.224.156.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Это тебе Чечетов сказал, или Азаров нашептал?? Ох и дурные эти кацапы, Бендеровцы мирных граждан не убивают, они специализируются на палачах, садистах - извращенцах и прочей мрази. Кстати, таким образом улучшают кацапский генофонд, скажите им за это спасибо.

10.08.2012 01:03:15Valkov78.26.128.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Какие герои (мазепа, бэндэа), такие и последователи!

08.08.2012 20:33:32анатолий193.151.59.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

корыто потерял!!!!! ну очень обидно !!!можно поплакать!!!

08.08.2012 20:18:40Николай Ромаров93.75.56.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Есть такие слова в песне "больно мне больно". Корыто отбирают прямь на глазах!!! Давай дядя к нам - на 200 - 400 бакинских в месяц .А там смотри и полегчает.

08.08.2012 13:24:20А то92.112.90.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

да!!! работать в Раде легко, а вот попасть туда трудно! Что же они (кто не попадет еще раз)будут последний кусок хлеба доедать? а семья? а дети! жалко их "бедненьких" Это все теперь надо продавать: и дома, машины и еще черт знает что у них есть.

07.08.2012 13:58:11Andre64213.154.193.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Вот они уже и перегрызлись, так это еще не при власти!!! А если выбрать, представляете какая комедия на весь мир начнется, развлекуха - хохлы опять "корыто" делят. И вообще, если они своих на раз кидают, то что им стоит еще разок кинуть Украину. Оппозиции лишь бы власти насолить, не важно как это скажется на стране, как было с Евро 2012 (http://pravo-kiev.com/production-studio-v-tv/)

07.08.2012 11:48:01Соломон178.93.242.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Выберите нас в депутаты,мы тоже можем красиво лапшу укладывать на уши нашим дорогим гражданам. Только у нас пока денег нету, Ну если бы только попасть в раду, сразу появятся .Продавать себя за дурно ведь ни кто не будет...

06.08.2012 18:16:18Нуши-Нуши109.167.71.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

НЕКРАСИВО!
Видно, что человек совестный!
А с ним так поступили...(

06.08.2012 17:02:43Руся91.124.0.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Молодец, что рассказал, как происходит формирование списка, по меньшей мере смелость у человека присутсвует.

09.08.2012 14:36:49еге?95.135.136.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Яка там смiливicm? Просто обiдився, що не пувстили до корита.А якби навпаки, то ходив би з прапорами i кричав: "Юлi-волю" i т.п.! Адже хто краще гапвка_у того бiльша ставка.Он якi були горлопани- i мiтинги влаштовували бiля тюрми, i в палатках ночували , та й тио не всiх допустии до корита: викинули з спискiв, як спрацьований нацюцюрник.Корито ж не безрозмiрне.Он Донiй навiть по кебетi отримав, а його не взяли нi в списки, нi в мажоритарку.

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути