середа, 22 квітня 2009 09:56

Литвин відмовився говорити з Медведчуком про обрання Президента

Литвин відмовився говорити з Медведчуком про обрання Президента

Партія регіонів і БЮТ останнім часом активізували переговори про зміну Конституції України в частині обрання Президента парламентом, пише "КоммерсантЪ-Украина".

За інформацією видання, в суботу відбулася зустріч Віктора Януковича, першого віце-спікера Олександра Лавриновича, прем"єр-міністра Юлії Тимошенко і члена Вищої ради юстиції Віктора Медведчука, на якій обговорювалися плани внесення змін до Конституції в частині способу обрання президента - заміни всенародного обрання глави держави на обрання в парламенті.

Джерело видання стверджує, що на цю зустріч запрошувався і спікер Володимир Литвин, але він відмовився від участі.

"Зустріч нібито тривала шість годин, і на ній були продемонстровані результати закритих соцдосліджень, що свідчать про те, що лідер ПР, вийшовши в другий тур президентських виборів, програє у результаті як Юлії Тимошенко, так і Арсенію Яценюку", - пише видання.


Як відомо, офіційно Янукович виступає проти обрання президента парламентом, кажучи, що "наша Конституція передбачає всенародні вибори, змінити її можна тільки теоретично, а практично я не бачу варіантів".

В той же час, пише видання, голова Верховної ради Володимир Литвин відкрито заявляє, що йому відомо про планищо до внесення змін до Конституції України відносно заміни всенародного обрання глави держави на обрання в Раді. Провести ці зміни, затверджує спікер, планується "до липня цього року, з тим щоб остаточно прийняти їх у вересні".

За матеріалом: Коммерсант-Україна.
Зараз ви читаєте новину «Литвин відмовився говорити з Медведчуком про обрання Президента». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути