понеділок, 16 травня 2016 15:35

Італієць перетворив сімейний архів на бізнес

Італієць перетворив сімейний архів на бізнес

Італійська сім'я з 1362 року записувала все, що з нею відбувалося.

Флорентійська родина Корсіні 600 років вела архів, де її члени описували події, що з ними відбувалися. Документи зберігаються на віллі Ле Корті в Тоскані. Про це повідомляє The New York Times.

Започаткував традицію 1362 році торговець сукна Маттео ді Ніколо Корсіні. Так хотів зберегти інформацію про кожну свою угоду. Пізніше нащадки зробили те саме, створивши хроніку і зберігши для архіву все, що вони писали (щоденники, листи й рахунки).

У декількох тисячах томів сімейної хроніки зберігаються, наприклад, дані про останню волю кардинала XIV ст., записки про проблеми зі здоров'ям у торговців XVI ст., кореспонденція XIX ст.

1960 року члени сім'ї перестали записувати все, що з ними відбувається, та взялися за збереження існуючих нотаток.

Дім, де зберігається архів, розташований за півгодини від Флоренції. Звели його в XIV ст., а добудували два століття тому. Майже 100 років, з кінця XIX ст. вілла пустувала. 1992-го там оселився Дуччо Корсіні з дружиною Клотільдою. Вони відремонтували частину будівлі, перетворили підвали на ресторан, відкрили винний магазин та почали виробляти оливкову олію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Археологи знайшли храм єгипетського фараона

Пізніше вирішили перевезти на віллу сімейний архів, що зберігався у Флоренції. Це рішення стало частиною плану з повернення вілли до життя. Доступ до документів мав, за задумом Корсіні, привабити дослідників і туристів.

Як повідомлялося раніше, з Національної бібліотеки імені В.І. Вернадського в Києві 10 травня зник "Апостол" Івана Федорова 1574 року. За словами директора, за даним фактом відкрито кримінальне провадження.

Зараз ви читаєте новину «Італієць перетворив сімейний архів на бізнес». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua
Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути