Понеділок, 13 липня 2020 18:19

У тілах померлих від коронавірусу знайшли спільні риси

У тілах померлих від коронавірусу знайшли спільні риси
У майже всіх тілах знайшли тромби. Фото: Reuters

У тілі майже кожного померлого з Covid-19 виявили тромби.

Медики на початку пандемії помітили наявність тромбів у великих судинах, повідомила CNN завідувачка кафедри патології в медичному центрі Лангоне при Нью-Йоркському університеті Емі Рапкевіч.

"Те, що ми побачили, було продовженням цього. Згустки були не тільки у великих, а й дрібніших судинах. І це було дійсно серйозно. Хоча ми очікували побачити їх у легенях, виявили їх фактично в кожному органі, який досліджували під час розтину", - сказала Рапкевіч.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Науковці спростували теорію про тривалий імунітет до коронавірусу

Під час розтинів вчені знайшли мегакаріоцити. Це велетенські клітини кісткового мозку, що дають початок тромбоцитам. Їх знаходили в серці, нирках, печінці та інших органах. Найбільше цих клітин було в серцях.

Якщо смертність від коронавірусу збережеться на нинішньому рівні, то до кінця року вона може перевищити смертність від ВІЛ та малярії. Про це заявив заступник міністра охорони здоров'я і головний санлікар України Віктор Ляшко на сторінці в Facebook.

Зараз ви читаєте новину «У тілах померлих від коронавірусу знайшли спільні риси». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода