Малі зарплати є причиною емоційного виснаження. Особливо в зоні ризику знаходяться працівники освітніх установ та медичних закладів, банкіри, соціальні працівники та продавці.
Про це написала на своїй сторінці в Facebook, Уляна Супрун в. о. міністра охорони здоров'я.
Для цього стану характерне відчуття нестачі енергії, іноді - апатія і відчуження, підвищення почуття тривоги і дратівливість. І більшість людей помічають цю проблему занадто пізно.
"Можуть виникати проблеми з самооцінкою і задоволенням своїми професійними навичками. Симптоми можуть також мати фізичний характер, наприклад, головний біль, коливання ваги, проблеми з травленням і порушення сну", - додала Супрун.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Супрун порадила, як правильно пити каву
Як позбутися емоційного вигорання на роботі:
Визначте причину виникнення цього стану і обговоріть проблему з колегами або керівником. Знайдіть компромісні рішення з приводу режиму роботи і можливості розвитку професійних навичок.
Залишайте час на себе. Хоббі та відпочинок допоможуть відволіктися від стресу.
Підтримуйте здорові звички і регулярно займайтеся спортом. Ендорфіни допомагають зменшити почуття смутку, депресії і тривоги.
Розставляйте пріоритети і цілі в своїй роботі. Повинен бути і відпочинок.
Будьте уважні до ваших колег - знаходите час на розмови і питайте про їхні справи не тільки робітників, а й інших. Це допоможе поділитися переживаннями і боротися зі стресом.
Коментарі