Ексклюзиви
Вівторок, 14 листопада 2017 14:40

Створили унікальний прилад, який вчить ходити дітей з церебральним паралічем

Дослідники Американського Національного інституту здоров'я зі штату Північна Кароліна створили робототехнічний екзоскелет, який допомагає ходити дітям із церебральним паралічем. Завдяки цьому костюму вони можуть обходитися без сторонньої допомоги. Він покращує рухливість краще, ніж інвазивна ортопедична хірургія.

Про це пише Dailymail.

Автор: dailymail.co.uk
  Робототехнічний екзоскелет допомагає ходити дітям із церебральним паралічем
Робототехнічний екзоскелет допомагає ходити дітям із церебральним паралічем

Ця хвороба є неврологічним розладом, що спричиняє слабкість кінцівок, відсутність координації та є головною інвалідністю у дитинстві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Знайшли революційний метод лікування "синдрому метелика"

"Завдяки цьому екзоскелету, ми зможемо зберегти мобільністьдітей у дорослому віці. Використання пристрою буде тимчасовим. Ми хочемо, щоб вони могли йти без нього", - сказав Томас Булеа з Національного інституту здоров'я.

Дослідники перевірили цю технології із учасниками від 5 до 19 років протягом восьми до 12 тижнів. 6 із 7 учасників показали покращення збільшення коліна під час проходження технології до шостої сесії.

За оцінками, у США 764 000 дітей та дорослих мають один або більше симптомів захворювання. У близько 10 тисяч дітей щорічно розвивається церебральний параліч. Половина з них перестає ходити у дорослому віці. Від нього немає ліків. Є тільки процедури для полегшення симптомів.

Зараз ви читаєте новину «Створили унікальний прилад, який вчить ходити дітей з церебральним паралічем». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі