Зайві калорії можна взяти не тільки з їжі, а й з алкогольних напоїв. Від них людина не почувається ситою, тому не слідкує за кількістю випитого.
Для жінок дозволено не більше 1 порції в день, а для чоловіків – не більше двох. Ця межа корисна для талії, печінки та ризику раку і хронічних захворювань.
Про це пише видання Vox.
За словами дієтолога Центру наук з громадських інтересів , калорійність алкоголю викликає занепокоєння, адже люди можуть забути про них.
"Ми звикли бачити калорії на етикетках майже для будь-яких харчових продуктів, але коли ви берете алкогольний напій, цієї інформації просто немає", – наголосила Ліндсей Моєр, дієтолог Центру наук з громадських інтересів.
У легких сортів пива калорійність пляшки на 300 мл містить 4 % алкоголю, є близько 100 калорій. Наприклад, світлий ель з 7-10 % алкоголю містить 200-300 калорій. . Це як у середній порції картоплі фрі з Макдональдсу або порції ванільного морозива.
Найбільш небезпечне змішування напоїв із соком, газованою водою.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Супрун розповіла, чи потрібно робити детокс після свят
Більшість келихів у 150 мл червоного або білого кольору мають 150 калорій. Чим більший відсоток алкоголю у напої – тим більша його калорійність.
Фінські дослідники з Університету Ювяскюля визначили, що здатність людини до швидкого спалювання жиру визначається людським геномом.
Фахівці стверджують, що здатність людини до спалювання жиру залежить від спадковості.
Коментарі