Робота на городі чи у саду здається складною – це можуть підтвердити ті, хто відчував на собі наслідки цього виду фітнесу.
Це сильне навантаження на м'язи, - пояснює очільниця МОЗ Уляна Супрун на сторінці в Facebook.
Деякі заняття справді нагадують роботу в тренажерному залі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Супрун не радить заїдати стрес
"Плюс" такого виду фітнесу – це користь для психічного здоров'я. Робота на природі знижує рівень гормону кортизолу в організмі, що в свою чергу зменшує напруження та симптоми тривожності.
До того ж, садівництво впроваджують в деяких клініках для людей з психічними хворобами. Різні інструменти здатні розвивати різні м'язи тіла. Саме тому агрофітнес містить аеробні вправи для зміцнення м'язів.
Порівнюючи агрофітнес та просто фітнес, перший не спланований та не циклічний. Також такі тренування різноманітні та не монотонні.
З "мінусів" агрофітнесу – ризик отримати травму, біль в м'язах та суглобах. Таким чином, він серйозно може нашкодити організму.
У землі живе збудник правця, а, отже, існує ризик підчепити небезпечне захворювання.
Щоб уникнути травм спробуйте чергувати види діяльності, працювати недовго, часто робити перерви і розминки. Супрун зазначила, що наступного дня необхідно відпочити.
Виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун дала 12 порад, як поводитися у натовпі і на масових заходах.
Коментарі