Традиційну страву, яку українці готують до пісного столу, впевнено можна назвати суперфудом. Так вважає Уляна Супрун.
У себе на Facebook радить, як корисно приготувати кутю.
"Мед — не цілющий і не природніший за буряковий цукор. Для нас це додані прості цукри, ще й здебільшого фруктоза, що шкодить бактеріям кишківника та нашому жировому обміну. В сухофруктах та родзинках цукру вдосталь", – рекомендує ексміністерка МОЗу.
переконує, що краще промити пшеницю перед замочуванням, або поміняти воду через годину.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які страви мають бути на різдвяному столі
"Якщо пшеницю не замочити, варити доведеться довго. Але пшениця, як і інші злаки та незлакові крупи, має на собі рештки фунгіцидів – протигрибкової отрути. Нам вона не потрібна. Декому пшениця може здатися твердою і недостатньо смачною чи солодкою. Є один секрет, нетрадиційний. Спробуйте її промити і трохи проростити. Наприклад, загорніть насіння у вологий кухонний рушник. Таке зерно почне робити із крохмалю декстрани і цукри, тобто буде солодше. А білок насінини стане вологим і більш доступним до травлення, бо з міцно збитого ковалетними зв'язками комка він перетвориться на живі окремішні білки в колоїдному стані", – зазначила Супрун.
6 січня православні християни відзначають Святвечір. Богоявлення – західні християни святкують нарівні з Великоднем та П'ятидесятницею, є найдавнішим християнським святом. Присвячене народженню Ісуса Христа і подіям, що його супроводжували.
Коментарі