пʼятниця, 30 вересня 2016 12:00

Корисні факти про кесарів розтин

На 6-8 матерів, які народжують самостійно, одній вагітній проводять кесарів розтин. Про показання до операції та підготовку до неї розповідає сторінка Мой ребенок.

Автор: ivona.bigmir.net
 

Під час "кесаревого" жінці роблять розтин в животі, та виймають з матки дитину. Потім усі розрізи зашивають, жінка та дитина безпечно продовжують повноцінне та здорове життя. Застосовують такий спосіб пологів у випадках, коли плід розташований поперек матки, відбувається випадання пуповини, передлежання або відшарування плаценти. В деяких ситуаціях лікарі вирішують доцільність хірургічних пологів. Наприклад, коли є рубець на матці, великий плід, вузький таз чи сідничне передлежання, вибір між способом пологи належить лікарям.

Якщо показання про необхідність проведення кесаревого розтину визначено заздалегідь, лікар рекомендує день, максимально наближений до дати природних пологів та призначає на нього операцію. Так само сама мати може вибрати дату "кесаревого".

Щоб підготуватися до кесаревого розтину, треба напередодні втручання прийняти душ, з'їсти легку вечерю, бо в день операції їсти та пити не можна. За дві години робиться клізма, а перед початком операції в сечовий міхур вводиться катетер.

Під час операції застосовують знеболювання, яке не має негативного впливу на плід — це епідуральна або спинномозкова анестезія. Матір залишається у свідомості та бачить перші хвилини життя малюка за межами її лона, може прикласти його до грудей. Вважається, що прикладання новонародженого до грудей матері у такі хвилини сприяє нормальному скороченню матки та утворенню достатньої кількості молока для годування дитини.

Автор: www.fresher.ru
 

Процес операції жінка не бачить — лікарі розміщують огородження, яке візуально відділяє її від процесу виконання розтину. Живіть обробляють антисептиком, тоді лікар робить розріз черевної стінки, розсовує м'язи, робить розріз на матці і розкриває плодовий міхур. Оскільки проводиться знеболювання, жінка не відчуває при цьому болю.

Коли лікар виймає дитину, перерізає пуповину, віддає плід акушерці та зашиває розрізи. Розтин триває 30-40 хвилин. Зазвичай на 7-10 добу матір виписують додому. Вона не має обмежень у харчуванні — усе у відповідності з годуванням грудьми.

Автор: ivona.bigmir.net
 

Впродовж 1,5-2 місяців після пологів шляхом кесаревого розтину медики просять відмовитися від прийняття ванни, а обмежитись душем, не рекомендують важкі фізичні навантаження та заняття сексом.

Наступну вагітність рекомендують планувати через два роки. При чому, вдруге, якщо не буде показань для розтину, народити самостійно жінка також має шанси.

Зараз ви читаєте новину «Корисні факти про кесарів розтин». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути