Ексклюзиви
Неділя, 13 січня 2019 23:45

Чому жіноча істерика корисна для здоров'я

  У моменти істерики найкраще бути поруч з жінкою, проявляти турботу і ніжність, не втомлюючись повторювати, що все буде добре.
У моменти істерики найкраще бути поруч з жінкою, проявляти турботу і ніжність, не втомлюючись повторювати, що все буде добре.

Виявляється, жіноча істерика має дуже корисні властивості. Такої думки дійшли американські вчені, які протягом десяти років досліджували приблизно дві тисячі жінок, які проживали зі своїм партнером.

Як показало дослідження, саме жіноча істерика була заспокійливим засобом. При чому, таку властивість вона має тільки по відношенню до слабкої статі. Як правило, до неї жінки вдавалися в ході сімейних сварок. Виявлялася істерика по різному: одні жінки кричали на свою "другу половинку", інші - плакали, треті - сміялися. Бували й інші, більш агресивні, форми істерики, коли жінки били посуд, ламали меблі та навіть били своїх чоловіків, пише vvpg.ru.

Тривалість істерики

Всі ці форми жіночої істерики об'єднувало те, що за нетривалий час (в середньому цей показник був близько години), жінки відчували себе просто відмінно, ніяких ознак депресії або стресу у них не спостерігалося. Ті ж представниці прекрасної половини людства, які під час сварок вели себе стримано, відчували якусь пригніченість, настрій їх падав до нуля, вони часто впадали в стан депресії (але таких виявилося не більше 10%).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як правильно сваритися в шлюбі

В результаті дослідження було підтверджено той факт, що бурхливі істерики у виконанні жінок позитивно діють на них, нормалізують стан нервової системи, що служить відмінним способом профілактики захворювань як нервової, так і серцево-судинної системи, тому заспокійливі ліки можуть знадобитися тільки чоловікові. Американські вчені вважають істерики у виконанні жінок - це той самий секрет, який дозволяє жити їм довше, ніж чоловікам.

Цікаво відзначити те, що істерики діють на чоловіків кардинально протилежно. Якщо чоловік під час сварки кричить, б'є посуд або ламає меблі, то після такої сварки його самопочуття буде таким самим, як і у жінок, які під час сварок поводяться стримано.

Перевага жінки з істеричним типом характеру в тому, що вона дуже емоційна, яскрава і сексуальна. Крім того, вона дуже чутлива і вразлива, що викликає бажання у чоловіків захищати і оберігати її. Безсумнівний плюс - з нею ніколи не запліснявієш від нудьги. Життя з такою жінкою це і феєрверк, і американські гірки. Складна жінка здатна розфарбувати життя чоловіка в яскраві кольори, але не всі з них будуть світлими.

Зараз ви читаєте новину «Чому жіноча істерика корисна для здоров'я». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі