Коли виникає свербіж голови, не завжди серйозно ставимось до цієї проблеми.
Він може бути постійним або тимчасовим. Може початися вдома або в гостях. Найгірше, коли він застає вас зненацька в людному місці. І з цією проблемою необхідно боротися, пише deztop.
Розповімо про п'ять подразників, які негативно впливають на вашу шкіру.
Мийте волосся тільки теплою водою
Багато хто любить приймати гарячу ванну або душ. Однак це не зовсім корисно для голови, бо гаряча вода має властивість пересушувати шкіру. Візьміть у звичку мити волосся теплою або злегка прохолодною водою. Незабаром ви відчуєте, що свербіж зовсім пройшов.
Змініть шампунь
Ви вибираєте шампунь за типом волосся, чи не так? Це зовсім неправильно. Якщо у вас жирне волосся, але чутлива або суха шкіра голови (так, буває і таке поєднання), то шампунь для жирного волосся погіршить ситуацію. Такі засоби занадто агресивно впливають і на волосся, і на шкіру — змиваючи захисний шар шкірного сала. У підсумку ми маємо пересушену шкіру голови, яка постійно свербить. Вибирайте шампунь тільки за типом шкіри голови. Якщо помітили сухість — скористайтеся засобом спрямованим на зволоження. А якщо все-таки жирність — придбайте м'який шампунь для чутливої шкіри.
Перевірте склад шампуню
Якщо в одній з перших позицій складу шампуню ви виявите таку речовину як сульфат натрію або лаурилсульфат, знайте, що це і є основна причина свербіння голови. Крім свербежу ця речовина здатна викликати сильне випадання волосся. Змініть ваш засіб на більш натуральний. Як переконається, що шампунь дійсно натуральний? Все просто — такі засоби гірше піняться через відсутність в них сульфатів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шкіра починає свербіти і старіти: чому взимку варто уникати гарячого душу
Не сушіть волосся гарячим повітрям
Більшість з нас до цих пір користуються фенами зі старою функцією — подачею гарячого повітря. Це сильно пересушує шкіру голови, призводить до випадіння волосся і лупи. Не обов'язково купувати дорогий фен з купою функцій, досить буде дешевого приладу з можливістю подавати холодне повітря.
Зробіть профілактику від паразитів
Це звучить не дуже приємно, але придбайте засоби для боротьби з волосяними паразитами. Навіть найчистіша людина, постійно перебуваючи в колективі між інших людей, ризикує підхопити від когось такий неприємний "подарунок". Профілактика у вигляді шампуню і бальзаму не буде зайвою і не завдасть шкоди вашому здоров'ю.
Є багато причин, чому після душу може бути суха шкіра. Але є одна гігієнічна звичка, яка ненавмисно може погіршити суху шкіру, що лущиться. Це намилювати все тіло під час купання.
Температура води має бути приблизно такою, як ви очікуєте від басейну з підігрівом влітку.
Коментарі