середа, 05 травня 2021 12:14

Брекети для дорослих: міфи vs реальність

Брекети для дорослих: міфи vs реальність

Міф про те, що неправильний прикус можливо виправити тільки в ранньому віці, спростовують здорові й красиві усмішки пацієнтів 35+ україно-швейцарської клініки Porcelain. Які ще міфи розвіює сучасна кваліфікована ортодонтична допомога?

"Ортодонтія ― дуже боляче"

Болю в ортодонтії немає, а ось легкі неприємні відчуття можливі. У перші дні після того як брекети в Києві встановлені, починається процес руху коренів зубів. Нервові закінчення розтягуються, що й спричинює дискомфорт у ротовій порожнині. В основному за 4–7 днів неприємні відчуття проходять, однак у деяких пацієнтів цей період становить 10–14 днів. Все індивідуально. Та якщо больовий поріг низький, лікар може призначити корекцію медикаментами.

"Конструкція спричиняє карієс"

Ще одне 100% "ні"! Ні брекети, ні стоматологічний гель не несуть шкоди для емалі, оскільки не змінюють кислотний баланс у ротовій порожнині. Єдина причина розвитку карієсу ― скупчення зубного нальоту внаслідок неправильного догляду за зубами. Ортодонти рекомендують проводити гігієнічну чистку мінімум двічі на день із застосуванням спеціальних щіточок та ополіскувачів. А раз на 2–3 місяці здійснювати чистку в стоматологічному кабінеті.

"На лікування йде 5 років"

Тривалість виправлення аномального прикусу залежить від складності проблеми, індивідуальних особливостей організму та дотримання режиму корекції пацієнтом. Про все це може говорити тільки ортодонт, після консультації та на підставі результатів діагностики. Якщо патологія легка, процес займе від 6 місяців до 1 року. Максимальний термін лікування складних випадків становить 2–3 роки. У будь-якому разі, після носіння брекетів настає період закріплення результатів за допомогою ретейнерів.

Брекет-системи ― вже давно не біль і не косметичний дефект, а показник турботи про здоров'я та красивої усмішки. Переконайтеся в цьому, поглянувши на роботи ортодонтів клініки Porcelain.

Зараз ви читаєте новину «Брекети для дорослих: міфи vs реальність». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути