Березовий сік омолоджує та зміцнює організм перед інфекціями. На смак він як вода, хоча й містить мікро- та мікроелементи. Вони відновлять сили організму після зимового авітамінозу.
Про це розповів Gazeta.ua Андрій Горбась, натуропат із Миколаєва.
"Напій допомагає покращити обмін речовин, роботу шлунка та печінки. Прискорити метаболізм, тонізувати нервову систему та підсилити імунітет. Це засіб для полегшення стану при ревматизмі, радикуліті, артриті та бронхіті. Березовий сік полегшує стан при скачки тиску через зміну погоди", - пояснив фахівець..
Нормалізує стан регулярний прийом перед їжею березового соку. Він має бути свіжим або розмороженим. Консервований не зберігає вітамінів, бо його спочатку проварюють для тривалого зберігання.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Миші довели існування вітаміну С
Пити сік слід по склянці тричі на день за півгодини до їжі. Так напій підвищує тонус і допомагає протистояти інфекції.
Заборонений березовий сік для людей з виразкою шлунка і сечокам'яною хворобою.
Вчені протягом декількох років спостерігали за групою з 50 тисяч осіб з Туреччини, Китаю, Казахстану, Таджикистану і Узбекистану - країн з традицією вживання гарячих напоїв.
Спеціаліст у галузі гастроентерології Ведат Герал розповів про висновки вчених: регулярне вживання напою температурою вище 65 градусів підвищує ризик розвитку раку стравоходу.
Коментарі