вівторок, 27 травня 2014 05:55

"Жалкую за п'ятим розміром грудей. Від нього сама в захваті була"

Автор: ФОТО надане Оксаною Савенко
  Жінка одягла свою шкільну сукню після того, як схудла на 30  кілограмів
Жінка одягла свою шкільну сукню після того, як схудла на 30  кілограмів

28-річна Оксана Савенко з Черкас за рік втратила 30 кг. При зрості 158 см важить 70 кг. Хоче схуднути до 50. Найбільше важила 98 кг.

Працює організатором масових заходів у будинку культури. Зустрічаємося у парку в центрі міста. Оксана у чорних сукні та черевичках на підборах. Має доглянуте волосся, світлу шкіру.

— Це плаття осталося зі школи. Коли похудала, то запросто в нього влізла. У шкафу пилилося, бо і в школі важко було натягти, — пояснює Оксана. — Так само і каблуки. В університеті були одні, концертний варіант. Не могла довго на них ходити, дуже ноги боліли. Зараз як треба, взуваю. Раніше одяг важко було підібрати, чула тільки: женщіна, ми что-то подберьом. Такий собі стиль пенсіонерки пропонували.

У дитинстві Оксана Савенко теж була повна. Через це часто втомлювалася, була неповороткою, не могла довго стояти.

— Особливо в шкільні роки вага докучала. Дієти не допомагали, вони тільки вбивали час. Просто звикла до себе повної.

Показує старі фотографії на ноутбуці. Знімків небагато, але видно пишні форми.

— Мене задовольняє, що тепер моя пачка влазить у фотокамеру, — сміється. — Єдине, за чим жалкую, — п'ятий розмір грудей. Від нього й сама в захваті була.

Худнути почала після того, як на позаминулому Водохрещі занурилася в ополонку.

— Хоч я і мерзну як козячий хвіст, але відчуття після купання сподобалися. Захотілося змінитися. Почала раніше прокидатися, щоб устигнути прийти на Дніпро й зустріти перші промені сонця. Бувало навіть о третій вставала і йшла до річки. Щодня туди-назад 8 кілометрів зранку — й перші кілограми зникли. Як куплю купальника, обов'язково красивого, то зранку в Дніпрі купатимуся.

Оксана щоранку приймає контрастний душ. Сім років не їсть м'яса. Відмовилася від риби.

Іноді готує кальмари чи мідії. Літом збирає багато грибів.

— Сушу, трохи морожу. Взимку з грибів суп варю. А от від сметани та сиру не зможу відмовитися. Молоко з дитинства люблю. В обох бабусь були кози. З молоком і каву п'ю, але тільки зернову.

Іноді робить пшеничні дні. Запарює звечора 100 г пшениці. За ніч вона набухає. Їсть по 3 ложки каші протягом дня. Заїдає яблуком.

Раз на тиждень живе на воді й чаї

Один день на тиждень Оксана Савенко голодує.

— Вперше як голодувала, два з половиною дні не їла. Скрутилася калачиком на дивані й лежу. Кажу мамі, що голодна. Вона мені тоді тирки дала, що балуюся. Нагодувала сиром, налила чаю. Тепер по одному дню голодую, але п'ю воду й імбирний чай по-мароканськи.

Окропом заливає холодну м'яту, нарізаний імбир, гвоздику та цедру або шматочок апельсина. П'є вприкуску з медом. Після голодування наступного дня їсть звичайні порції.

Зараз ви читаєте новину «"Жалкую за п'ятим розміром грудей. Від нього сама в захваті була"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути