Ексклюзиви
четвер, 07 квітня 2016 09:28

Топ-3 найбільш поширених конфліктів в українських сім'ях

Топ-3 найбільш поширених конфліктів в українських сім'ях

За тиждень в українській родині виникає від 3 до 5 сварок. Це можуть бути дрібні конфлікти або більш глобальні. Сімейні психологи говорять про те, що конфлікти здатні згуртувати відносини в парі, наблизити партнерів до кращого розуміння один одного, укладу їхнього життя і сімейному побуті. Через що українці сваряться найбільше:

Телевізор

Саме через те, хто що буде дивитися, виникає більшість сварок. Звідси порада - є можливість, купіть всім по телевізору або підключіть перегляд телеканалів до комп'ютера, таким чином, приводів для конфлікту буде набагато менше, пише сайт "Наша мама"

Поведінка дітей

Тато і мама по-різному оцінюють вчинки дитини та по-різному бачать необхідність похвали чи покарання. Психологи радять вибрати час, сісти разом за круглий стіл і виробити загальну сімейну політику з приводу найчастіших причин розбіжностей. Наприклад, що будемо робити, якщо дитина принесла зі школи двійку, пізно прийшов з дискотеки, не виконав доручення по будинку. Таким чином, можна уникнути сварок, та й діти, знаючи загальну думку батьків, будуть побоюватися йти наперекір відразу обом.

Якщо дітей у родині немає, тоді пара надана один одному і більшість конфліктів це відносини в парі. Ми хочемо, щоб коханий був таким, яким треба нам, і старанно його переробляємо і вчимо правильно жити. Він, зі свого боку, те ж саме робить з нами.

Побут

З поняттям побут стикаються всі без винятку. Що робити: розподілити обов'язки по дому, щоб чітко було відомо, хто відповідає за миття посуду або чистий килим, тим самим позбутися конфліктної ситуації.

Зараз ви читаєте новину «Топ-3 найбільш поширених конфліктів в українських сім'ях». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути