Кохання на відстані може спершу видаватися романтичним, адже можна проводити час разом, будучи порізно.
Але з часом з'являється все більше проблем та негативу в стосунках пари, пише WOMO.
За деякий час є відчуття, що 2 – 3 дні на зустріч – це надзвичайно мало, бо хочеться, щоб партнер постійно був поруч. Постійне очікування також втомлює. Смайлики й "поцілунки" в повідомленнях не передають того, що насправді хочеться сказати. Тому парам із такими труднощами рекомендують проговорити, пережити, перестраждати. Тоді й буде позитив.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тренер, блогер і маніяк: у кого не варто закохуватись
Головною частиною стосунків на відстані є терпіння і спокій. Деякі ситуації варто приймати такими, якими вони є. Слід пам'ятати і про спільну мрію - реальну зустріч.
Також необхідно навчитися підтримувати одне одного на відстані. Закохані вже по голосу вчаться розуміти, коли важко, коли втома.
Навіть будучи далеко одне від одного, треба вміти ловити момент. Адже коли закохані разом, то ніщо не має відволікати. Це почуття схоже до жадоби, коли шалено хотів пити, і ось нарешті добрався до величезного оазису.
Щоб починати стосунки з людиною, їй слід довіряти цілком і повністю. В іншому разі це мука одне одного постійним поганим настроєм, ревнощами, підозрами. Без довіри будь-які відносини – біль, а на відстані тим паче.
Часто в стосунках існують стереотипи, які заважають закоханим бути щасливими, розвивати стосунки і навіть спричиняють розриви. Утім, є ті стереотипи, які можна і треба порушувати.
Коментарі