У невеликому селі що не візит — то подія. Віднедавна селяни щосуботи збираються у клубі на презентацію модних товарів — сюди дістався мережевий маркетинг. Хлопці й дівчата з райцентру знайшли ринок збуту й аудиторію для удосконалення навичок із НЛП.
Із найближчих хат до клубу зносять лави для стареньких бабусь. Стільці у клубі давно струхли на порох. Сільський голова відмикає двері своїм ключем:
— Раніше була агітація, а тепер презентація!
Продавці гнуть ножі з надтонкої сталі, нарізають моркву гірляндами, а огірки серпантином. Пропонують купити 15 ножів, ще п'ять подарують. Молоді господині відмахуються:
— До сіна ходимо, на дурниці нема часу.
У блендері "Хепі Чоп" кілограм яблук за мить стовкли на пюре разом із черв'яками.
Кілограм яблук стовкли на пюре разом із черв'яками
— Зробили пюре, то мусимо купити ту машинку, чи як? — нервує сільський голова. 699 гривень за блендер для нього дорого. Наказує секретарці бігти до криниці й вимити річ.
Бабу Галю потішив туалет для собак "Потті Петч" із протимікробною травою і сенсорна годівниця для котів за 350 гривень. Якщо кицька підходить до миски, кришка відчиняється. Відходить — зачиняється.
— Мені таку автоматику в комору поставити треба. Але щоб тільки на мене реагувала, аби мій Пилип самогон не виносив.
Її чоловік — Пилип Никифорович — крутить у руках швабру "Спінд енд Гоу". Вона робить 2600 обертів за годину, тож помити хату можна за 15 хвилин. Добра річ, але коштує, як дідова пенсія.
— 20 літ тому моя баба мила швидше, — супиться він.
Із діда Гриця глузують, що придбав зубну пасту з іонами срібла, виготовлену за нанотехнологіями, за 25 гривень.
— Бабі не признавайтеся, бо не залишить чого чистити, — кепкують сусіди.
— Та в мене давно зубів нема на ту пасту, — усміхається дід. — Але приятно між молодьожи побути. Люди, купляйте хоч щось, бо більше не приїдуть.
Коментарі
15