понеділок, 12 травня 2014 05:15

Гречаники ліплять із залишків каші

— Ніяк не вгадаємо з кашею. Особливо, якщо варить чоловік, то 3-літрову каструлю. Сам же не хоче два дні підряд їсти її. Ото почала робити гречаники. Тепер кашу тільки й варимо у великих каструлях, — розказує киянка 28-річна Інна Соколова.

У холодну гречану кашу додає вдвічі менше фаршу.

— Курячий, свинячий — який є. А нема, то беру дешевший. Трохи солю й перчу. Вбиваю четверо магазинних яєць. Як є три, то три. Коли б'ю домашні, то йде одне, як двоє магазинних. Краще скріплюють.

Формує котлети і смажить на олії.

— Можна втерти цибулі, але вона розрідить фарш. Хіба віджати. Тільки наплачешся й награєшся. Подружка також тре моркву на мілку тертку. Це на любітєля.

Гречаники їдять гарячими зі сметаною або тушкують із грибами. Можна й холодними, смак не гіршає.

Зараз ви читаєте новину «Гречаники ліплять із залишків каші». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути