— Ніяк не вгадаємо з кашею. Особливо, якщо варить чоловік, то 3-літрову каструлю. Сам же не хоче два дні підряд їсти її. Ото почала робити гречаники. Тепер кашу тільки й варимо у великих каструлях, — розказує киянка 28-річна Інна Соколова.
У холодну гречану кашу додає вдвічі менше фаршу.
— Курячий, свинячий — який є. А нема, то беру дешевший. Трохи солю й перчу. Вбиваю четверо магазинних яєць. Як є три, то три. Коли б'ю домашні, то йде одне, як двоє магазинних. Краще скріплюють.
Формує котлети і смажить на олії.
— Можна втерти цибулі, але вона розрідить фарш. Хіба віджати. Тільки наплачешся й награєшся. Подружка також тре моркву на мілку тертку. Це на любітєля.
Гречаники їдять гарячими зі сметаною або тушкують із грибами. Можна й холодними, смак не гіршає.














Коментарі