Сюжетні та театралізовані ігри, у яких діти перевтілюються у казкових героїв, тренують пам'ять, допомагають влитися у колектив, не боятися аудиторії і дисциплінувати себе. Про це кореспонденту Gazeta.ua розповіла директор столичної підготовчої школи "Лелека" Наталія Томашевська.
"Театралізовані та сюжетні ігри тренують пам'ять, допомагають дітям влитися у колектив, не боятися аудиторії і дисциплінувати себе. Такі ігри є дуже хорошим досвідом спілкування батьків з дітьми. Дитина, перевтілившись у персонажа своїх улюблених казок, може розказати свої проблеми, відкрити свою душу. Дитина вам розкаже те, що ви не доб'єтеся питанням: "А що ти сьогодні робив?", - розповіла вона.
За словами Наталії Томашевської, відправляти дітей у різні розвиваючі гуртки потрібно у 3 - 4 класах. У перших класах допомогти розвинути здібності та талант у дітей має шкільний вчитель.
"У 3 - 4 класі ви вже побачите, до чого дитина має хист і який у неї склад розуму - математичний чи гуманітарний. Шкільна програма у будь-якій звичайній школі мало чим відрізняється від спеціалізованої . Можливо, у спеціалізованій школі може бути на 2 -3 заняття більше англійської або математики. Але повірте мені, у шестирічному віці не завжди корисно так навантажувати дитину. Як мама, я б порадила вибирати не школу з ім'ям, а вчителя. Однозначно важливий вчитель, який дасть ту теплоту, яку йому буде не діставати, як мінімум рік, після закінчення дитячого садка", - розповіла Наталія Томашевська.
Психологи радять, якщо ваша дитина багато чим цікавиться, і ви вагаєтесь, на який гурток чи позашкільні заняття її відправити, то запитайте у своєї дитини, що їй цікаво.
"Найкращий спосіб, якщо у дитини багато здібностей, запитати у неї, що їй більше подобається. Не варто відправляти дитину, наприклад, на танці чи малювання, якщо дитині там не подобається", - розповіла психолог Ксенія Французова.
Коментарі