понеділок, 24 вересня 2012 11:45

Сюжетні ігри допоможуть батькам зрозуміти проблеми дитини

Сюжетні ігри допоможуть батькам зрозуміти проблеми дитини

Сюжетні та театралізовані ігри, у яких діти перевтілюються у казкових героїв, тренують пам'ять, допомагають влитися у колектив, не боятися аудиторії і дисциплінувати себе. Про це кореспонденту Gazeta.ua розповіла директор столичної підготовчої школи "Лелека" Наталія Томашевська.

"Театралізовані та сюжетні ігри тренують пам'ять, допомагають дітям влитися у колектив, не боятися аудиторії і дисциплінувати себе. Такі ігри є дуже хорошим досвідом спілкування батьків з дітьми. Дитина, перевтілившись у персонажа своїх улюблених казок,  може розказати свої проблеми, відкрити свою душу. Дитина вам розкаже те, що ви не доб'єтеся питанням: "А що ти сьогодні робив?", -  розповіла вона.

За словами Наталії Томашевської, відправляти дітей у різні розвиваючі гуртки потрібно у 3 - 4 класах. У перших класах допомогти розвинути здібності та талант у дітей має шкільний вчитель.

"У 3 - 4 класі ви вже побачите, до чого дитина має хист і який у неї склад розуму - математичний чи гуманітарний. Шкільна програма у будь-якій звичайній школі мало чим відрізняється від спеціалізованої . Можливо, у спеціалізованій школі може бути на 2 -3 заняття більше англійської або математики. Але повірте мені, у шестирічному віці не завжди корисно так навантажувати дитину. Як мама, я б порадила вибирати не школу з ім'ям, а вчителя. Однозначно важливий вчитель, який дасть ту теплоту, яку йому буде не діставати, як мінімум рік, після закінчення дитячого садка", - розповіла Наталія Томашевська.

Психологи радять, якщо ваша дитина багато чим цікавиться, і ви вагаєтесь, на який гурток чи позашкільні заняття її відправити, то запитайте у своєї дитини, що їй цікаво.

"Найкращий спосіб, якщо у дитини багато здібностей, запитати у неї, що їй більше подобається. Не варто відправляти дитину, наприклад, на танці чи малювання, якщо дитині там не подобається", - розповіла психолог Ксенія Французова.

Зараз ви читаєте новину «Сюжетні ігри допоможуть батькам зрозуміти проблеми дитини». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути