Ексклюзиви
Середа, 15 вересня 2021 14:24

Як впоратись із тривогою

Як впоратись із тривогою
Слід спершу розібратися чому виникає занепокоєння. Фото: pixabay

Ознаками тривоги є психологічний дискомфорт, невпевненість в завтрашньому дні та своїх силах, перепади настрою, неспокій.

Що більше людина переживає, то менш якісно щось робить, пише healthline.

Є способи, щоб позбутись цього стану. Один із них - це деталізація. Слід спершу розібратися, чому виникає занепокоєння. Перш ніж панікувати, треба розібрати всі факти, які є навколо цієї ситуації, та оцінити їх. Тоді спрогнозувати план, як усе вирішити.

Також радять слідкувати за диханням. Зазвичай у стані тривоги воно пришвидшується і стає поверхневим. Треба навчитися контролювати дихання. Найпростіше, що можна зробити в стресовій ситуації, це почати "дихати на чотири". Рахувати до чотирьох під час вдиху, а потім так само, рахуючи до чотирьох, повільно видихати. Важливо при цьому дихати правильно: при вдиху живіт піднімається, при видиху повільно опускається, груди залишаються майже нерухомими.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому людина втомлюється: найпоширеніші причини

Заспокійливі речі, які треба розділити на категорії. Також варто згадати запахи, з якими асоціюється спокій і комфорт.

Відпочинок від роботи й домашніх турбот приносить людині задоволення. Також науковці визначили конкретний час відпочинку, щоб почуватися щасливим. Результати показали, що люди отримують задоволення, відпочиваючи 3,5 год. щодня.

Зараз ви читаєте новину «Як впоратись із тривогою». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі