четвер, 17 червня 2021 09:49

Не треба ставити максимальних завдань

Із групи повинні виходити. Маємо збалансований склад, гарну форму лідерів – Руслана Малиновського й Олександра Зінченка. Найбільша напруга – лінія нападу. Ніхто не знає, чи дозволить травма зіграти на повну силу Романові Яремчуку.

Маю стриманий оптимізм. На матч із Бахрейном (товариський матч 23 травня в Харкові закінчився нічиєю – 1:1. – Країна) не надто зважаю, бо футболісти були під навантаженнями й не грали легіонери.

Ігор ЯВОРСЬКИЙ, 62 роки, колишній футболіст і тренер

Із серйозних суперників маємо Нідерланди. Тому повторити провал 2016 року (Україна програла всі три матчі, не забила жодного м'яча й посіла останнє, 24-те, місце. – Країна) буде важко. Тоді говорили про поганий мікроклімат у команді, але він став наслідком двох поразок у перших матчах. Нині здолали серйозних суперників на шляху до Євро, виграли свою групу. Показуємо непогану гру, колективний рух. Можемо поборотися за вихід до чвертьфіналу.

Іван ГЕЦЬКО, 53 роки, автор першого голу у складі збірної України

Повторення провалу 2016 року відкине наш футбол на кілька років. Передусім у психологічному плані. Є багато гравців, на чолі з Шевченком, які пам'ятають той досвід і зробили висновки.

Насторожує легковажне ставлення футбольної спільноти до збірної Північної Македонії. Ця команда перемогла на виїзді Німеччину в офіційному матчі відбору на Кубок світу. Думаю, саме з балканцями буде визначальна гра. Бо це другий матч, який нам завжди дається найважче. Якщо отримаємо позитивний результат із Нідерландами, зможемо вирішувати питання виходу до наступного кола. В разі поразки – буде добра нагода повернутися в боротьбу.

Сподіваюся побачити наш найкращий результат на Євро. Поки що маємо одну перемогу й п'ять поразок за два турніри. Це не зовсім адекватно відображає футбольні здобутки України. Повинен бути прогрес. Вихід до чвертьфіналу додасть сил і бажання ставати сильнішими. На великих турнірах перемагають команди, які "зловлять гру". Як це зробила Італія на Кубках світу-1982 та 2006-го. Свіжий приклад – Португалія після групового етапу Євро-2016. Три нічиї у групі, зате виграли турнір.

Віктор ГРАЧОВ, 64 роки, колишній футболіст донецького "Шахтаря

Я противник оголошення амбітних планів. Це Євро, тут усі готуються показати найкращий футбол. Є одне завдання – вихід України з групи. Треба зосередитися на його виконанні. Свого часу "Дніпро", де я працював, зовсім не ставив завдання дійти до фіналу Ліги Європи 2014/15. Якби ми восени 2014-го оголосили про це, люди сміялися б. Дивом в останню секунду "Дніпро" вийшов із групи. Тоді ми поставили гравцям наступне завдання – вийти в 1/8 фіналу. Коли дійшли до чвертьфіналу, команда розігрілася, стала мріяти про фінал, куди зрештою й потрапила.

Зараз говорити про півфінал для нашої збірної не варто. Ніхто не знає, які суперники потраплять у 1/8 чи чвертьфінал, якщо ми вийдемо з групи.

Сергій НАГОРНЯК, 49 років, колишній футболіст збірної України

Зараз ви читаєте новину «Не треба ставити максимальних завдань». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути