На традиційному Kyiv ComicCon - фестивалі сучасної субкультури одну з лекцій прочитав Дарт Вейдер. Називалася вона "Зоряні Війни vs Реальність. Який космос очікує нас поза екраном".
У ролі Вейдера постала науковий співробітник Інституту космічних досліджень НАНУ-ДКАУ і автор освітньо-популяризаційного порталу про космос education-project.space, член експертної ради ЛакіБукс Тетяна Скороход.
"Вчені, як не дивно це прозвучить, також отримують натхнення в книгах, фільмах. Багато проектів, які спочатку з'явилися тільки у фантастичній літературі й виглядали, як мрії, з часом стали нашою буденністю. Телефон, вертоліт, субмарина. Хтозна, може, й ідеї Джорджа Лукаса коли-небудь назвуть пророчими", - вважає Тетяна Скороход.
Дуже можливо, що так і буде. Тим більше, що після її розповіді відвідувачі Kyiv ComicCon подискутували щодо дослідження космосу, зокрема з етичних аспектів колонізації Марса, проектів Ілона Маска та можливостей заселення інших планет у нашій Галактиці.
"Зоряні війни - це історія, яка з нами з дитинства. І дізнатися, що вона має таку глибоку наукову основу - це поглянути на неї по-новому", - каже відвідувачка Kyiv ComicCon Дарина.
Нагадаємо, ЛакіБукс, який є благодійним проектом IT-компанії Lucky Labs та БФ "Я Майбутнє України", регулярно радує читачів книгами про дослідження Всесвіту. Наприклад, цього місяця на Схід України був направлений благодійний тираж пізнавальної гри-книги "Сонячна система" Жеремі Клейса.
Коментарі