Ексклюзиви
Субота, 12 червня 2021 00:53

Учені створили пристрій, якій допомагає зберігати працездатність людини більше 24 годин

Учені створили пристрій, якій допомагає зберігати працездатність людини більше 24 годин
Метод називається неінвазивна електрична нейромодуляція. Фото: Pixabay

Американські дослідники створили портативний пристрій, який стимулює мозкову діяльність і знімає втому у тих, хто тривалий час знаходиться без сну. Згідно з релізом, який наводять у журналі Communications Biology, гаджет пропускає електричний струм до блукаючого нерва за допомогою шкіри шиї.

Метод називається неінвазивна електрична нейромодуляція. Його вже застосовують, і останнім часом методика стає дедалі популярнішою завдяки своїй ефективності.

Нею зайнялися експерти з Дослідницької лабораторії ВПС США під керівництвом Ліндсі Макінтайр і з'ясували, що блукаючий нерв передає сигнали між мозком, травною системою та кількома ключовими органами. Це визначає настрій людини.

Крім цього, дослідники розповіли, що 40 військовослужбовців ВПС США, які не спали протягом 34 годин, скористалися приладом і показали кращі результати, ніж ті, хто отримував плацебо-імпульси. Вони змогли не втрачати пильність протягом 19 годин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як позбутися ранньої сивини - способи

Раніше експерт назвала шість простих правил, які дадуть змогу продовжити молодість.

Зараз ви читаєте новину «Учені створили пристрій, якій допомагає зберігати працездатність людини більше 24 годин». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі