вівторок, 05 лютого 2019 12:00

У школах запровадили електронні журнали і щоденники

У школах запровадили електронні журнали і щоденники
В електронний журнал можна вносити різну інформація. Фото: Дивись.Інфо

У Жмеринці Вінницької області всі школи перейшли на електронні журнали та щоденники.

Батьки можуть онлайн слідкувати за успішністю свої дітей і їхньою присутністю на уроках, повідомляє Жмеринська газета.

Нововведення у школах з'явилося у місцевих навчальних закладах із другого семестрі. Для цього створили спеціальний сервіс, до якого підключилися в управлінні освіти Жмеринської міської ради.

"Електронні щоденники і журнали ввели з метою підвищення якості знань учнів у школах міста", - розказує начальник управління освіти Аліна Твердохліб.

Користуватися сайтом можуть директор, адміністрація навчального закладу, вчитель, учень і батьки. Усі вони мають відповідний рівень доступу до інформації.

Окрім виставляння оцінок і пропусків учнів, на сервісі можна залишати домашнє завдання, інформувати про зміст уроків і залишати коментарі та зауваженнями. З кожного предмету система автоматично рахує кількість пропусків і виводить середню оцінку за семестр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Неможливо побудувати нову школу в агресивному середовищі" - що думають про конфлікти між батьками і вчителями

Вчителі, які активно користуватимуться сервісом, матимуть додаткові вихідні - 3 дні до відпустки.

Школярам і вчителям держава безкоштовно видасть електронні підручники. Таку норму передбачає Закон "Про освіту". Безкоштовні електронні підручники будуть доступні для учнів шкіл і професійно-технічних училищ, для студентів коледжів, технікумів і закладах фахової передвищої освіти.

Зараз ви читаєте новину «У школах запровадили електронні журнали і щоденники». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 4069
Голосування Чи варто із дітьми вчити уроки?
  • У жодному разі не треба
  • Завжди потрібно
  • Треба до 5 класу
  • Потрібно, якщо дитина заробила погану оцінку
  • Слід тільки перевіряти виконане завдання
  • Треба, якщо про це благатиме дитина
Переглянути