Ексклюзиви
четвер, 28 лютого 2019 09:46

Створили винищувач для воєн майбутнього

  Boeing Airpower Teaming System буде супроводжувати і прикривати винищувачі F/A-18E/F Super Hornet. Фото: TechSpot
Boeing Airpower Teaming System буде супроводжувати і прикривати винищувачі F/A-18E/F Super Hornet. Фото: TechSpot

Найбільший виробник авіаційної, космічної та військової техніки Boeing представив новітній літак – Boeing Airpower Teaming System.

Прототип бойового винищувача майбутнього має надзвуковий безпілотник, розроблений спеціально для підтримки винищувачів-бомбардувальників F/A-18E/F Super Hornet під час бойових завдань, захищаючи його від можливого удару, пише aerotime.aero.

Проект винищувача був розроблений Boeing Australia. Його довжина становить 11,5 метрів. При повних баках винищувач здатний подолати 3700 кілометрів. Він може бути оснащений бортовими датчиками для спостережних і розвідувальних місій, а також для радіоелектронної боротьби.

Безпілотні літальні апарати мають ряд переваг в порівнянні з пілотованими винищувачами. Наприклад, живі пілоти можуть піддаватися впливу лише обмеженої сили перевантажень (не більше 30 g), літати протягом невеликої кількості годин і схильні до помилок через втому. Автономна авіація не обмежена такими людськими факторами.

Перший випробувальний політ Boeing Airpower Teaming System запланований на 2020 рік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перші Boeing називали "горбатими літаками"

Шведський винищувач Saab Gripen E може здобувати перемогу над російськими літаками серії Су. Шведський винищувач не відрізняється максимальним бойовим завантаженням, низькою помітністю або великою дальністю дії, але він перевершує конкурентів у сфері засобів електронної боротьби і придушення ворожих радарів.

Зараз ви читаєте новину «Створили винищувач для воєн майбутнього». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 4069
Голосування Чи варто із дітьми вчити уроки?
  • У жодному разі не треба
  • Завжди потрібно
  • Треба до 5 класу
  • Потрібно, якщо дитина заробила погану оцінку
  • Слід тільки перевіряти виконане завдання
  • Треба, якщо про це благатиме дитина
Переглянути