Ексклюзиви
четвер, 24 вересня 2020 13:10

Скільки мають тривати уроки під час дистанційного навчання - інформація від МОН

Скільки мають тривати уроки під час дистанційного навчання - інформація від МОН
Скільки мають тривати уроки під час дистанційного навчання. Фото: misto.vn.ua

Через нестабільну ситуацію з Covid-19 все більше навчальних закладів переходять на дистанційне навчання. Учням складно перелаштуватись на новий формат навчання та кілька годин проводити за комп'ютером. Тому школи можуть змінювати тривалість уроків.
Відповідно до закону "Про освіту", навчальні заклади можуть самостійно приймати рішення щодо тривалості уроків, про це передає пресслужба Міністерства освіти та науки.
Навчання у школах відбувається за трьома формами: дистанційне, стаціонарне та мішане.
За загальноприйнятими нормами, тривалість занять не може перевищувати 35 хвилин для першокласників, 40 хвилин для учнів 2-4 класів, 45 хвилин для учнів 5-12 класів. Але, згідно з рекомендаціями МОЗ, школи під час карантину можуть змінювати тривалість уроків.
Під час дистанційної форми встановлюється закладом освіти. Структура і тривалість навчального року, навчального тижня, навчального дня, занять, перерв, форми навчання визначаються педагогічною радою школи. Це може бути так:
— на рівні початкової освіти – не більше 50% навчальних годин за освітньою програмою;
— на рівнях базової середньої та профільної загальної середньої освіти – відповідно до навчального плану для заочної форми здобуття освіти за освітньою програмою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Статистика хворих на Житомирщині зростає — Covid-19 виявили у 48 вчителів

Шкільний навчальний предмет про підприємництво для учнів старших класів планує впровадити Міністерство цифрової трансформації.

Зараз ви читаєте новину «Скільки мають тривати уроки під час дистанційного навчання - інформація від МОН». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 4069
Голосування Чи варто із дітьми вчити уроки?
  • У жодному разі не треба
  • Завжди потрібно
  • Треба до 5 класу
  • Потрібно, якщо дитина заробила погану оцінку
  • Слід тільки перевіряти виконане завдання
  • Треба, якщо про це благатиме дитина
Переглянути