Ексклюзиви
Четвер, 29 квітня 2021 11:09

ПУМБ відкриває Академію Аналітики для українських студентів

Перший Український Міжнародний Банк започатковує навчальний проєкт Академія Аналітики ПУМБ. У червні стартує перший курс "Аналітика даних від ПУМБ" для студентів старших курсів технічних вишів. Навчальна програма курсу розроблена в партнерстві з Київською школою економіки (KSE). За один місяць студенти отримають практичні навички роботи з базами даних на основі реальних кейсів.

Автор: ПУМБ
  Відкривають Академію Аналітики для українських студентів
Відкривають Академію Аналітики для українських студентів

ПУМБ оголошує набір студентів на безкоштовний онлайновий навчальний курс "Аналітика даних від ПУМБ". Курс буде корисним для студентів старших курсів технічних та економічних вишів з усієї України, які хочуть здобути досвід у напрямках Data Analyst, Data Scientist, Business Analyst. Студенти навчаться застосовувати інструменти для роботи з даними на практичних банківських кейсах з деперсоніфікованими даними. Зокрема, SSRS&Power BI для візуалізації даних, SQL & Python для аналізу даних, RPA для автоматизації процесів. Також слухачі курсу навчаться створювати Data Science моделі.

"Академія Аналітики ПУМБ покликана дати поштовх кар'єрі молодих аналітиків. Цей проєкт має для нас, насамперед, соціальне значення: ми хочемо дати студентам затребувані роботодавцями практичні знання та перший досвід. Ми віримо, що отримані навички допоможуть знайти першу роботу в нашому банку або в інших організаціях. Для ПУМБ, як роботодавця, головне те, що студенти Академії Аналітики познайомляться з нашим банком і почнуть професійний шлях з якісною експертною підтримкою", – зазначила заступниця голови Правління по роботі з персоналом Тетяна Костюченко.

У конкурсному відборі можуть взяти участь студенти, випускники технічних та економічних вишів, спеціальностей економічна кібернетика, прикладний системний аналіз, математичний аналіз та інших спеціальностей, які передбачають знання з аналітики баз даних. Навчальна програма складається з двох модулів, кожен, в середньому, тривалістю два тижні. Лекції-практикуми будуть проводити провідні експерти ПУМБ з різних напрямків аналітики.

Автор: ПУМБ
  Відкривають Академію Аналітики для українських студентів
Відкривають Академію Аналітики для українських студентів

Стратегічним партнером Академії аналітики ПУМБ стала Київська школа економіки (КSE), професори якої були залучені в розробку навчальної програми та викладатимуть для студентів у межах курсу "Аналітика даних від ПУМБ".

"Щоб бути максимально корисними, освітні продукти мають поєднувати в собі якісний новітній контент та ефективні методики навчання. У сучасних динамічних реаліях саме роботодавці є найкращими експертами у визначенні вмінь та навичок успішного кар'єрного старту для молодих фахівців, особливо у таких нових напрямках, як аналітика даних. Царина освітніх інституцій – це технології навчання. Наша співпраця спрямована на створення продукту з найбільшою доданою вартістю для слухачів програми, її засновників та для розвитку сфери Data Analysis в Україні загалом", - відзначила віцепрезидент з економічної освіти Київської школи економіки Олеся Верченко.

Подати заявку на курс можуть студенти III або вище курсу навчання (18-25 років), оскільки мета проєкту – дати практичні навички саме студентам або випускникам. Основна вимога до аплікантів – вміння працювати з базами даних та бути готовим присвятити близько 4 год. щодня для практичного та самостійного навчання впродовж місяця. Для подачі заявки потрібно заповнити форму на сайті проєкту та пройти співбесіду.

Автор: ПУМБ
  Відкривають Академію Аналітики для українських студентів
Відкривають Академію Аналітики для українських студентів

"Ми віримо в українську молодь. Ми віримо, що їхні ідеї можна реалізувати та отримати цінність для бізнесу. ПУМБ має велику експертизу в різних напрямках аналітики і, через Академію Аналітики, ми хочемо дати молодим спеціалістам затребувані на ринку практичні навички, реальний досвід роботи на справжніх (деперсоніфікованих) даних", - сказав директор Департаменту даних та аналітики ПУМБ Дмитро Бровчук.

Після завершення навчання та проходження тестування, учасники отримають сертифікат про закінчення курсу. Кращих студентів запросять на роботу в ПУМБ. Навчання стартує з початку червня 2021 року. Заявки прийматимуть з 1 до 22 травня 2021 року.

Академія Аналітики ПУМБ - це навчальний проєкт для студентів та випускників технічних вишів, що вміють працювати з базами даних та хочуть здобути прицільну спеціалізацію, як Data analyst, Data scientist, Business analyst. "Аналітика даних від ПУМБ" - перший курс, який стартує в межах Академії аналітики.

Зараз ви читаєте новину «ПУМБ відкриває Академію Аналітики для українських студентів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 467
Голосування Хто виграє футбольне Євро-2020/21?
  • 1) Франція
  • 2) Іспанія
  • 3) Німеччина
  • 4) Англія
  • 5) Італія
  • 6) Португалія
  • 7) Бельгія
  • 8) Нідерланди
  • 9) інша збірна
Переглянути