Ексклюзиви
середа, 28 грудня 2016 15:44

Назвали три запоруки щастя

Назвали три запоруки щастя

Американські науковці з Медичної школи Гарварду провели дослідження, яке тривало 75 років. Його результати показали, що є три таємниці щастя: близькі стосунки, якість близьких стосунків та стабільний шлюб.

Спочатку в експерименті взяли участь 268 другокурсників Гарвардського коледжу, які навчалися у 1939-1944 роках. Пізніше до досліду залучили 456 хлопчиків з малозабезпечених сімей Бостона.

Усього в дослідженні взяли участь 724 чоловіки. Це були адвокати, доктори, робітники заводів і фабрик, бізнесмени, а також чотири члени сенату США та президент США — Джон Кеннеді. Наразі живим учасникам дослідження більше 90 років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Науковці назвали колір очей успішних людей

Кожні два роки з піддослідними проводили інтерв'ю та анкетування для визначення їхнього фізичного та психологічного здоров'я. Таким чином були зібрані дані про стан їхнього самопочуття, задоволення кар'єрою, досвід виходу на пенсію та якості шлюбу.

Після 75 років експерименту керівник дослідження Роберт Валдіндер вивів три секрети щастя. Близькі стосунки з рідними та друзями продовжили тривалість життя учасників експерименту. Теплі відносини також допомагають покращити свій фінансовий стан

Чоловіки, що заявляли про постійні суперечки у подружньому житті і низьку прихильність один до одного в парі були навіть менш щасливі за людей, які взагалі не були в шлюбі або були розлучені.

У щорічній доповіді World Happiness Report 2016 оприлюднили список найщасливіших країн, серед яких є й Україна. У загальному рейтингу щастя 2016 року Україна посіла 123 місце, в 2015 році мала 111 місце, а в 2013 році – 87, серед 157, 158 і 156 країн світу відповідно.
Зараз ви читаєте новину «Назвали три запоруки щастя». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути