![Назвали переваги "маминих синочків" і "татусевих дочок"](https://static.gazeta.ua/img2/cache/preview/852/852702_w_300.jpg?v=0)
Прив'язані до батьків протилежної статі діти - здоровіші за однолітків.
"Мамині синочки" і "татусеві дочки" на 45% менше схильні до психологічних захворювань. Це результати дослідження британських науковців sз Університету Лінкольна, пише "Сегодня".
До дослідження залучили майже 11 тис. сімей sз підлітками 16-18 років. Діти заповнювали анкети. Dідповідали на різні питання, зокрема, чи мають вони психічні захворювання або схильність до них, і до кого з батьків більше прив'язані.
Виявилося, що з 9 до 14 років хлопці більше прив'язані до матері, а дівчата - до батька. У цьому віці діти менше схильні до гіперактивності, нервових зривів та інших психічних проблем.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що батьки можуть дати своїм дітям - відповідь психолога
Довіра до протилежної статі зміцнює самооцінку дітей, кажуть психологи. Хлопчики почували себе щасливішими, якщо батьки були одружені. Дівчаткам було важливо, щоб батьки були в хороших стосунках.
Розлучення важливіше видимості "хорошої сім'ї", вважає психолог Михайло Лабковський. Дитині краще жити у повній сім'ї. Якщо між батьками постійно виникають конфлікти та сварки, краще розлучитися.
Коментарі