понеділок, 30 січня 2017 15:39

Як стати цікавим співрозмовником - 10 порад
10

Цікавий співрозмовник вміє правильно будувати діалог, знаходить потрібні слова для того, щоб виходити з будь-якої ситуації. Gazeta.ua підготувала 10 правил, які допоможуть вам у спілкуванні з людьми.

1. Уважність

 

Ніколи не перебивайте співбесідника. Ставши хорошим слухачем, ви наполовину досягнете мети стати цікавим співрозмовником. Слухаючи людину, ви співпереживаєте їй. Тільки після того як співрозмовник виговорився, ви можете висловлювати свою думку.

2. Розповідайте цікаві історії

 

Люди люблять слухати реальні, цікаві історії. І коли ви їх розповідаєте, віддаєте свою енергію іншим і не вимагаєте від них нічого взамін. Навчіться просто розповідати те, що сталося цікавого, або про те, що вразило.

3. Робіть компліменти

 

Для людини важливо, що про неї думають оточуючі. Це бажання схвалення присутнє всередині кожного з нас. Якщо для людини, з якою ви спілкуєтесь, важливо, щоб ви думали про неї добре, то скажіть комплімент. Знайдіть те, що в неї виділяється, і скажіть про це. Комплімент - це найприємніше для кожного.

4. Жартуйте

 

Без почуття гумору хорошим співрозмовником стати не вийде. Слід вміти веселою фразою, історією розрядити напругу в спілкуванні. Гумор повинен бути доречним в тій чи іншій ситуації. Не потрібно використовувати вульгарні жарти.

5. Не перебивайте

 

Часто буває ситуація, що людина починає про щось говорити, і ви згадуєте свою історію, і починаєте її розповідати. Так робити не можна, це говорить про те, що ви не поважаєте свого співрозмовника. Якщо ви згадали якусь історію - розкажіть її краще тоді, коли співбесідник договорить.

6. Не ставте багато запитань

 

Ставити запитання можна тільки тоді, коли не має що сказати, або ж у кінці, після того, як людина закінчила свою розповідь, щоб уточнити деталі. У всіх інших випадках, питання працюють погано.

7. Розвивайте словниковий запас

 

Ви повинні бути різнобічно розвиненою людиною, вміти підтримати будь-яку тему розмови. Читайте останні новини. Це допоможе стати цікавим співрозмовником.

8. Дивіться в очі

 

Підтримуйте зоровий контакт і посилайте своєму співрозмовнику вербальні і невербальні сигнали під час розмови. Кивайте головою на знак згоди і підтримуйте зоровий контакт.

9. Не критикуйте

 

Пам'ятайте про бажання схвалення. Якщо ви будете критикувати співрозмовника в присутності інших людей, то він розмовляти з вами не захоче. Якщо ви один з тих людей, хто любить критикувати інших, то пам'ятайте, це одна з причин, чому у вас мало друзів.

10. Слідкуйте за своєю вимовою

 

Вимова повинна бути чіткою. Потрібно говорити так, щоб співрозмовник вас чув - не шепотіти собі під ніс. Мова повинна бути не сильно швидкою, але і не млявою.

Зараз ви читаєте новину «Як стати цікавим співрозмовником - 10 порад». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 4069
Голосування Чи варто із дітьми вчити уроки?
  • У жодному разі не треба
  • Завжди потрібно
  • Треба до 5 класу
  • Потрібно, якщо дитина заробила погану оцінку
  • Слід тільки перевіряти виконане завдання
  • Треба, якщо про це благатиме дитина
Переглянути