вівторок, 12 червня 2018 21:10

Ви нам не підходите: як провалити співбесіду на нову роботу

Ви нам не підходите: як провалити співбесіду на нову роботу
Щоб успішно пройти співбесіду, не варто запізнюватися чи декілька разів переносити розмову. Також потрібно бути ввічливим та чесним з рекрутером. Фото: fiorerosalba.com

Для 78% опитаних українців пошук роботи пов'язаний з проблемами і труднощами. Лише кожен п'ятий працевлаштувався без проблем.

Щоб отримати омріяну роботу, перш за все потрібно успішно пройти співбесіду. Що не варто робити, якщо не хочете провалити її, пише Work.ua.

Перенесіть зустріч три рази

Не варто постійно переносити співбесіду. Крім того, вашу репутацію може зіпсувати запізнення без попередження. Якщо ви дійсно хочете отримати роботу, ще перед початком співбесіди зарекомендуйте себе як відповідального та пунктуального працівника.

Відкиньте пристойності

На співбесіді потрібно дотримуватися правил хорошого тону. Бути ввічливим з рекрутером чи потенційним роботодавцем. Це допоможе у подальшому побудувати гарні стосунки з колегами та керівництвом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рекрутери порадили, як успішно поєднувати кілька робіт

Одразу запитайте про зарплату

Питання про розмір заробітної плати — одне з найголовніших при пошуку роботи. Однак не варто його задавати у першу хвилину співбесіди. Спочатку потрібно розповісти про свій досвід і навички. Зазвичай роботодавець у кінці співбесіди запитує про ваші зарплатні очікування чи пропонує свої.

Не будьте відвертими

На співбесіді ведіть себе природно. Не потрібно бути тим, ким не є. Спробуйте перетворити на переваги власні недоліки та слабкості. Розкажіть про них рекрутеру. Адже ідеальних людей не має. Вашу відкритість обов'язково оцінить потенційний роботодавець.

Психологи встановили, що в середньому по світу $95 тис. на рік дозволять людині бути задоволеною життям. Це близько 2,5 млн грн на рік чи 210 тис. у місяць. Вчені вважають, що для емоційної рівноваги достатньо $60 тис. на рік. Водночас середня місячна зарплата в Україні становить 8 777 грн. Це у 15 разів менше рівня "емоційного комфорту" чи майже в 24 рази нижче "рівня щастя".

Зараз ви читаєте новину «Ви нам не підходите: як провалити співбесіду на нову роботу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8642
Голосування На яку допомогу від Європи та світу Україні варто розраховувати після війни?
  • Польща обіцяє "план Маршалла" - велику програму фінансової підтримки
  • Списання всіх боргів за зовнішніми кредитами
  • Всі кошти від конфіскації майна та ресурсів РФ у світі
  • Допомоги не буде. Обмежаться підтримкою біженців
  • Мені байдуже
Переглянути