Ексклюзиви
Середа, 18 квітня 2012 15:04

У НБУ розповіли, які вигідні їхні золоті інвестиційні монети

У НБУ розповіли, які вигідні їхні золоті інвестиційні монети
Віра ричаківська: всі операції з банківськими металами звільнені від оподаткування. Фото: banksinfo.kiev.ua

Золоті інвестиційні монети є економічно вигідними для користування громадянами.

Про це у відеокоментарі заявила заступник глави Національного банку України (НБУ) Віра Ричаківська.

"Оскільки внесені зміни до закону про оподаткування, то всі операції з банківськими металами, зокрема інвестиційними, звільнені від оподаткування, зокрема від податку на додану вартість та доходи фізичних осіб. Це робить їх конкурентоздатними. Крім того, національним банком закладено принцип, що вартість монет не повинна сильно відрізнятися від вартості металів на Лондонській біржі", - сказала вона.

За її словами, такі монети виготовляються із золота і срібла найвищої проби - 999,9, мають на собі номінал -1,2,5,10,20, купуються і продаються тільки в уповноважених банках.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гривня втратила 1 копійку по відношенню до євро, курс долара не змінився

Ричаківська підкреслила, що інвестиційні монети є засобом обігу.

"Це значить, що коли ми їх випускаємо в обіг, то Національний банк здійснює емісію. З іншого боку, так як це дорогоцінні метали, вони належать до категорії банківських металів та уособлюють ту економічну вартість, яка несе в собі потенційну дохідність, і відповідно вони кожен день переоцінюються", - пояснила вона.

Зараз ви читаєте новину «У НБУ розповіли, які вигідні їхні золоті інвестиційні монети». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі