Вівторок, 12 вересня 2017 16:22

Тисячі тонн вугілля з ПАР забезпечать безперебійну роботу Чернігівської та Дарницької ТЕЦ

Тисячі тонн вугілля з ПАР забезпечать безперебійну роботу Чернігівської та Дарницької ТЕЦ
75 тисяч тонн антрацитового вугілля з ПАР вже прибули в Україну. Фото: Вікна

В Україну прибула чергова партія антрацитового вугілля з ПАР об'ємом 75 тисяч тонн, повідомляють українські ЗМІ. Ці поставки дозволять забезпечити безперебійну роботу двох ТЕЦ (Чернігівської та Дарницької) в опалювальний сезон.

На африканському вугіллі працюватимуть як Дарницька ТЕЦ підприємства "Євро-Реконструкція", так і Чернігівська ТЕЦ підприємства "ТехНова": теплом і гарячою водою забезпечать 300 тисяч жителів Дарницького та Дніпровського районів столиці, а також 135 тисяч жителів Чернігова.

"Вугілля з ПАР якісне, має низьку зольність, високу калорійність. Це все призводить до того, що такого вугілля потрібно менше. Відповідно зменшується утворення золошлаків", - прокоментував В'ячеслав Селіванов директор ТОВ "Євро-Реконструція".

За його словами, наступна поставка запланована на кінець року. Палива цілком вистачить на безперебійне постачання теплом і гарячою водою весь опалювальний сезон, впевнені в компанії.

"Я можу заспокоїти споживачів - цей опалювальний період, а також осінньо-зимовий максимум навантажень ми пройдемо належним чином", - запевнив Селіванов.

На підприємстві впевнені, що поставка енергетичного вугілля антрацитної групи з ПАР підтверджує, що дві теплоцентралі продовжать свою роботу. Тому в будинках і дитячих садках цієї зими буде тепло.

Зараз ви читаєте новину «Тисячі тонн вугілля з ПАР забезпечать безперебійну роботу Чернігівської та Дарницької ТЕЦ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 9014
Голосування Чи подорожчають продукти через відміну державного регулювання цін?
  • Так, виробники і магазини скористаються цим
  • Так, але подорожчають тільки найпопулярніші товари
  • Ні, будуть лише сезонні коливання цін
  • Деякі товари подешевшають
  • Державне регулювання - це радянський пережиток. Його треба відмінити
Переглянути