
Аби жити у столиці, треба заробляти хоча б 4 тис. грн на місяць.
Про це Gazeta.ua розповів колишній киянин Андрій Коваленко.
Торік хлопець переїхав зі столиці до Тернополя.
"У Києві треба щодня думати про гроші, бо від цього залежатиме, що ти їстимеш наступного місяця, чи зможеш орендувати квартиру і купити собі нові штани і сорочку. Якщо заробляєш менше чотирьох тисяч гривень на місяць, з Києва треба втікати. Якщо хочеш ходити по нічних клубах, зустрічатися з киянкою і раз на півроку їздити відпочивати за кордон, треба заробляти не менше тисячі доларів", - розповів він.
Андрій вивчав економіку в Київському інституті міжнародних відносин. Батьки дали хлопцю 50 тис. грн, аби міг вступити на платне відділення в магістратуру. Хлопець вирішив переїхати з Києва до Тернополя. А на заощаджені на навчанні гроші відкрив більярд-кафе.
"Батьки мріяли, аби я став дипломатом, але бізнес мені ближчий. За цей час ні разу не пошкодував, що не пішов довчати економіку на 5 курс. Одногрупники після КІМО пішли працювати секретарями або помічниками на фірми своїх батьків. Для чого витрачати 6 тисяч доларів за диплом, якщо нормальні гроші можна заробляти і без нього?" - зазначив хлопець.
Аби відкрити більярд-кафе, з двома друзями орендував квартиру на першому поверсі недалеко від центру Тернополя. Купив два більярдні столи, барменську стійку і столики для відвідувачів. Заклад приносить 40-50 тисяч гривень щомісяця. На вихідні його орендують для святкування днів народжень. Окрім бармена і двох кухарів, взяв на роботу дві офіціантки.
"У Києві я б залишитися не зміг. За чотири роки навчання там мені довелося багато чим пожертвувати. Мусив розійтися з дівчиною, бо бачились тільки раз на місяць. Щоб не сидіти на хребті в батьків, пробував заробляти гроші в столиці. Половину зарплати віддавав за квартиру", - розповів Андрій.
Щоб зняти дешевше житло, переїхав у Боярку.
"Вигоди" після переїзду в Боярку не відчув. Півдня стояв у пробках. Почав більше часу і грошей витрачати на дорогу. По дві години їхав на роботу і з роботи. Економив на гардеробі та відпочинку. У столичному клубі найдешевший вхід 50 гривень, у Тернополі можна в елітний попасти за 20-ку", - наголосив Андрій.
Каже, коли повернувся в Тернопіль, не всі друзі його зрозуміли.
"Один прийшов поспівчувати. Каже, сильне місто випльовує слабких. Мене ніхто не випльовував. Я сам плюнув на все, зібрав рюкзак і вернувся додому", - запевняє Андрій.
Коментарі
27Проблема в том что трубопроводы по Раше длинней и изношеней тех что по Украине и европе вместе взятые,они также проходять по болотистой труднодоступной месности где корозия их бьет в разы сильней а ремонт затруднен.Строили это все добро во времена Хрущева когда вся страна жрала хлеб с горохом тем и построили авсе бабло шло на вертолеты которые в тайгу все возили.Счас русских на горох непосадиш чтоб отремонтировоть все вот оно и дает збои на пиковых нагрузках.
так я не пойму Эропа или мы ворум газ? а какже северный поток? что больше прокачать не могут? мысль навивает сразу одна, зачем Эропе северный и южный поток если в холода все равно все уповает на ГТС Украины?
Починаю нерозуміти--А чому ж Європа в України російський газ не купляє---все таки задорого? Тоді зрозумілим стає інше--Росія щоб заполучити українську ГТС пішла на свідомі збитки.Адже тепер вона не може видобути той газ ,який зараз потрібний Європі,а перед цим він не був потрібний Україні в таких об"ємах і по такій ціні.І ще раз стає зрозуміла незамінність Української ГТС з газосховищами,для Росії ,Європи і України.
УКРУ ...- а как же , ты же понимаешь ,что это дешевые понты путинские с этими потоками ,типа мы построим южный поток ,и Украине хана, да пусть строят черти гребанные, все равно наша ГТС не имеет аналогов ,и именно поэтому нас и пугают ха-ха-ха. Одним словом С.О.С.А.Т.Ь !!!
Европейцы хотят очень много газа поэтому Украина должна быть крайней и оплатить все прихоти газпрома.Воистину "братская" логика.С такими родственниками лучше быть сиротой.