Ексклюзиви
вівторок, 03 квітня 2018 21:10

Рекрутери розповіли, коли не варто міняти роботу

Рекрутери розповіли, коли не варто міняти роботу
Коли робота перестала приносити задоволення і виникає бажання звільнитися, не потрібно одразу писати заяву. Варто проаналізувати плюси і мінуси, які отримаєте після зміни роботи. Фото: finance.bigmir.net

У кожного рано чи пізно виникає бажання звільнитися з роботи. Найчастіше причиною цього стають суперечки у колективі, емоційне виснаження чи перевтома.

Часто спонтанне бажання залишити все — це емоційний сплеск. Щоб допомогти українцям пережити його, фахівці радять проаналізувати причини виникнення. Після цього вирішувати чи звільнятися, пише Work.ua.

Втома

Працівники найчастіше задумуються над зміною роботи, коли відчувають перевтому. Адже підведення річних підсумків чи просто важкий тиждень виснажує. Якщо у вашій роботі важкі періоди не змінюються вільними, можливо, дійсно ризикуєте втратити інтерес до роботи. Водночас, коли труднощі тимчасові, не поспішайте писати заяву. Візьміть відпустку, проаналізуйте плюси і мінуси вашої роботи. Якщо після відпочинку відчуваєте прилив енергії, неодмінно повертаєтеся до роботи.

Емоції

Це найпідступніший фактор. Він спонукає до прийняття необдуманих емоційних рішень. Якщо вас щось засмутило чи розсердило, порахуйте до ста, попийте кави, візьміть день відпустки. Вдома розкажіть ситуацію своїм рідним. Погляньте на неї з іншого боку. Лише тоді приймайте остаточне рішення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Яких тем потрібно уникати на співбесіді

Втрачені можливості

Якщо ви пропрацювали півроку і досі не побачили кар'єрного зростання, не поспішайте звільнятися. Не можна отримувати все й одразу. Пам'ятайте - спочатку ви працюєте на авторитет, а потім він працює на вас. Щоправда, коли ви вже третій рік займаєтеся абсолютно однієї і тієї ж роботою, ваші повноваження не розширюються, варто подумати про зміну роботи.

Ви любите свою роботу

Іноді хороші фахівці отримують привабливі пропозиції від сторонніх компаній. Там пропонують платити більше та умови кращі. Щоправда внутрішній комфорт, хороші відносини в колективі, не найнижча зарплата на ринку, зручне розташування, відмінний графік роботи, іноді коштує дорожче, ніж 20% -ва надбавка до зарплати.

В Україні пропонують на 4 дні збільшити відпустку. Крім того, за умови підписання відповідного договору, збільшити тривалість робочого дня до 12 годин. За додаткові години обіцяють доплачувати. За кожну додаткову годину роботи, якщо їх більше 120 за рік, працівник отримуватиме потрійну оплату.

Зараз ви читаєте новину «Рекрутери розповіли, коли не варто міняти роботу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 8642
Голосування На яку допомогу від Європи та світу Україні варто розраховувати після війни?
  • Польща обіцяє "план Маршалла" - велику програму фінансової підтримки
  • Списання всіх боргів за зовнішніми кредитами
  • Всі кошти від конфіскації майна та ресурсів РФ у світі
  • Допомоги не буде. Обмежаться підтримкою біженців
  • Мені байдуже
Переглянути