Ексклюзиви
Четвер, 21 квітня 2011 11:50

Рада спростила створення підприємцями власного бізнесу

Рада спростила створення підприємцями власного бізнесу

Верховна Рада ухвалила закон, який забезпечує однакові стартові умови для початку ведення бізнесу в Україні.

За ухвалення закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури створення підприємства в четвер проголосували 246 народних депутатів з 399 зареєстрованих.

Як наголошується в пояснювальній записці до законопроекту, документ пропонує ввести можливість для засновників юридичних осіб (крім акціонерних товариств) створювати статутні капітали в розмірах і складі, які їм необхідні для початку власної справи.

З метою скоротити час громадян на оплату реєстраційного збору та інших оплат за проведення різних реєстраційних дій законопроект передбачає в органах державної реєстрації встановити платіжні термінали.

Крім цього, законопроект пропонує скоротити термін проведення державної реєстрації юридичних осіб з трьох днів до двох.

Під час обговорення законопроекту в першому читанні голова комітету з питань промислової регуляторної політики і підприємництва Наталія Королевська зазначила, що цей документ "реально не поліпшить" існування бізнесу в Україну. За її словами, "назва (законопроекта. - ред.) більш гучна, ніж його зміст". У той же час вона зазначила, що законопроект "забезпечить однакові стартові умови для підприємців".

Зараз ви читаєте новину «Рада спростила створення підприємцями власного бізнесу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі